Śniadania Poznań

Śniadania w mieście Poznań

Poznań ma bardzo dużo różnych lokali, które oferują nam ogromną ilość różnych pyszności, które z pewnością skosztowałby każdy obżartuszek. Jakie z nich są warte wydania pieniędzy? Tego na pewno dowiemy się od osób przeglądających tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce zagregować najbardziej polecane lokale gastronomiczne, które oferują śniadanie w mieście Poznań.

śniadania Poznań

Musisz być na naszej liście restauracji?

Dla właścicieli lokali gastronomicznych

Jeżeli pragniesz widnieć na naszej liście z Poznania, wyślij do nas maila na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości umieść następujące informacje:

 • nazwa obiektu,
 • adres restauracji,
 • najlepsze posiłki, które przygotowujecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia dań, które warto opublikować,
 • najlepiej zdjęcia w czasie Waszej pracy! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na istnienie Twojej marki!
 • gratis dla osób, które doślą także zdjęcia swoich zadowolonych klientów, którzy zajadają się Waszymi daniami. Uwaga! Mamy specjalnie wyszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które odnajdą każdą próbę oszustwa, a to kończy się bardzo źle.

Serdeczny przedsiębiorco w Poznaniu, pamiętaj, że w każdym mieście jest maksymalnie jeden lokal, która będzie wyświetlana na naszej stronie w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do restauracji w mieście Poznań). Masz powód, więc spiesz się!

Dla odwiedzających lokale

Chcesz dodać lokal z Poznania, w której byłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Chcesz ją wychwalać do niebios czy obsmarować? Wyślij do nas kilka informacji, które będą zawierać:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja restauracji,
 • posiłki, które jadłeś/aś, ich ceny ,
 • fotografie posiłków,
 • dodatkowo, możesz opisać wystrój lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o lokalu gastronomicznym? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty pochwalisz się swojemu mężowi, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów internetowych!

13 + 2 =

Wypiszcie do nas maila lub użyjecie formularza dostępnego poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że inne obiekty także chcą się dodać do naszego spisu!

Możesz bezpłatnie dodać lokal jeszcze tylko do:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jak określić dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to najważniejszy posiłek w całym dniu i musimy przygotować go tak, żeby był syty. Niekiedy nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas czasem nawet na długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, aby być całkowicie zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie także, że nie wolno jeść posiłków jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je “na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu odrobinę czasu na przetrawienie wszystkiego. Czy aby z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Poznań?

śniadania Poznań
śniadania Poznań

Jak dobrać idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Poznania kierują się po prostu menu, które jest na Facebooku lub stronie www lokalu. Sprawdzają oni ceny dań, które serwuje dana restauracja, a potem sprawdzają jak daleko jest ten lokal od aktualnego miejsca przebywania. Dodatkowo, ważne są opinie tego lokalu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie innych i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Trzeba jednak pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Poznań, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich dań.

Większość czasu każda z restauracji z Poznania będzie nam mogła serwować dania na miejscu, ale czasem zdarza się zjeść śniadanie w na szybko. Z tego powodu, niektóre osoby mogą preferować takie lokale, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość wzięcia dania na wynos.

Najczęściej wybierane dania w mieście Poznań:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z papryką,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i grahamka,
 • omlet z serem,
 • gorditas,
 • wasa z łososiem,
 • awokado z płatkami róży.

Menu każdego miejsca, które ma szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Poznań? A może uzupełnisz naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Pozostańmy w kontakcie!

W Poznaniu działa także: Catering dietetyczny Poznań

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te: