Śniadania Luboń

Śniadania w mieście Luboń

Luboń ma bardzo dużo różnych obiektów, które oferują nam ogromną ilość różnych pyszności, które z pewnością spróbowałby każdy obżartuszek. Które z nich są warte zachodu? Tego chcemy dowiedzieć się od osób przeglądających tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce zagregować najlepsze restauracje, które w menu mają śniadanie w mieście Luboń.
śniadania Luboń

Chcesz być na naszej liście lokali?

Dla właścicieli obiektów

Jeżeli pragniesz widnieć na naszej liście z Lubonia, napisz do nas e-maila na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz o sobie:

 • nazwa obiektu,
 • adres obiektu,
 • istotne śniadania, które przygotowujecie oraz ich ceny,
 • zdjęcia posiłków, które warto wyświetlić,
 • najlepiej zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na Twoją markę!
 • gratis dla tych, którzy doślą także zdjęcia swoich klientów, którzy zajadają się Waszymi przepysznymi daniami. Uwaga! Mamy specjalnie wyszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychaczą każdą próbę oszukaństwa, a to zawsze kończy się bardzo źle.
Serdeczny przedsiębiorco w Luboniu, pamiętaj, że w każdym z miast jest maksymalnie jedna restauracja, która będzie wyświetlana na naszym portalu w danym mieście (no chyba, że to my wpadliśmy do restauracji w mieście Luboń). Nie czekaj, aż konkurencja zgłosi się do nas przed Tobą!

Dla klientów restauracji

Chcesz dodać lokal gastronomiczny z Lubonia, w której byłeś/aś, a nie spotkałeś/aś jej u nas? Chcesz ją pochwalić czy obsmarować? Napisz nam kilka informacji, które będą zawierać:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja obiektu,
 • posiłki, które spożyłeś/aś wraz z ich cenami ,
 • fotografie posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz dodać coś od siebie na temat wystroju lokalu.
Co będziesz mieć w zamian za informacje o lokalu gastronomicznym? Twój wpis wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty będziesz chwalić się swoim wrogom, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

5 + 15 =

Naszkrobajcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że inne obiekty też chcą się dodać do naszej listy!

Możesz bezpłatnie dodać lokal jeszcze tylko do:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jakie są dobre śniadania?

Pamiętaj, że śniadanie to najważniejszy posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go tak, żeby był on syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na przygotowanie pełnowartościowego dania, które zaspokoi nas nieraz na długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, aby być w pełni zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie także, że nie można jeść tych ważnych posiłków jak śniadania w pośpiechu, lepiej jeść je “na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetrawienie wszystkiego. Czy aby z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Luboń?

śniadania Luboń
śniadania Luboń

Jak dobrać idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Lubonia wybierają przez menu, które jest na Facebooku lub stronie internetowej lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które serwuje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko muszą iść. Oprócz tego ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie osób trzecich i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Musisz jednak pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉
Nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Luboń, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda restauracja z Lubonia będzie nam mogła zaserwować dania w lokalu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Z tego powodu, niektóre osoby mogą preferować takie obiekty, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość zabrania posiłku na wynos.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Luboń:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus z papryką,
 • parówki,
 • kawa i rogalik maślany,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • awokado z płatkami róży.
Menu każdego miejsca, które ma szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Luboń? A może chcesz uzupełnić naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te: