Śniadania Kraków

Śniadania w mieście Kraków

Kraków ma wiele różnych obiektów, które oferują nam dużą ilość różnych pyszności, które z pewnością skosztowałby każdy koneser dobrego smaku. Które z nich są warte zachodu? Tego na pewno dowiemy się od osób przeglądających tą stronę i właścicieli obiektów gastronomicznych.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce zagregować wszelkie lokale, które oferują śniadanie w najpiękniejszym mieście – Kraków.
śniadania Kraków

Chcesz być na naszej liście lokali?

Dla restauratorów

Jeśli chcesz widnieć na naszej liście z Krakowa, wyślij do nas wiadomość e-mail na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości uzupełnij następujące informacje:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja restauracji,
 • warte spróbowania dania, które przygotowujecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia dań, które chcecie pokazać ,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażmy ludzi, którzy tworzą na renomę Twojej marki!
 • bonus dla tych, którzy wyślą także zdjęcie swoich klientów, którzy zajadają się przepysznymi daniami. Uważajcie, mamy specjalnie przeszkolone gołębie, które odnajdą każdą próbę oszukaństwa, a to zawsze kończy się bardzo bardzo źle.
Drogi restauratorze w Krakowie, pamiętaj, że w każdym z miast może być maksymalnie jeden obiekt, która będzie wyświetlana na naszym serwisie w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do lokalu w mieście Kraków). Nie czekaj, aż konkurencja zgłosi się do nas przed Tobą!

Dla bywalców restauracji

Chcesz dodać lokal gastronomiczny z Krakowa, w której byłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy negatywnie ocenić? Wyślij do nas kilka informacji, które będą zawierać:

 • nazwa restauracji,
 • adres obiektu,
 • śniadania, które jadłeś/aś, ich ceny ,
 • fotografie posiłków,
 • dodatkowo, możesz napisać coś na temat wystroju lokalu.
Co będziesz mieć w zamian za informacje o lokalu gastronomicznym? Twój wpis oraz zdjęcie zostanie opublikowane na naszym serwisie, a Ty będziesz chwalić się swojej rodzinie, że to co napiszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów internetowych!

12 + 3 =

Wypiszcie do nas maila lub użyjecie formularza kontaktowego, który jest dostępny poniżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Pamiętajcie, że inne lokale też chcą się dodać do naszej listy!

Możesz bezpłatnie dodać lokal jeszcze tylko do:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Czym charakteryzują się dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to ten posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go tak, żeby był syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie w pełni wartościowego posiłku, który zaspokoi nas niejednokrotnie przez cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele doznań w kubkach smakowych do tego, aby być całkowicie zadowolony ze śniadania. Pamiętajcie też, że nie można jeść tych ważnych posiłków jak śniadania w pośpiechu, lepiej jeść je “na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu odrobinę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co pochłonęliście. Czy z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Kraków?
śniadania Kraków
śniadania Kraków

Jak dobrać dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Krakowa wybierają przez menu, które jest na Facebooku lub stronie internetowej restauracji. Sprawdzają oni ceny dań, które serwuje dana restauracja, a potem sprawdzają jak daleko jest ten obiekt od aktualnego miejsca przebywania. Oprócz tego ważne są opinie tegoż lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Musisz pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉
Trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Kraków, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda restauracja z Krakowa będzie nam mogła serwować dania w lokalu, ale czasem zdarza się zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować te obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość wzięcia dania na wynos.

Najczęściej wybierane posiłki w mieście Kraków:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus z papryką,
 • naleśniki z serem,
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • gorditas,
 • wasa z łososiem,
 • awokado z płatkami róży.
Menu każdej restauracji, które posiada szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Kraków? A może uzupełnisz naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te: