Śniadania Kościerzyna

Kościerzyna ma wiele różnych obiektów, które w swoim menu mają ogromną ilość różnych pozycji, które z pewnością skosztowałby każdy łasuch. Jakie z nich są warte wybrania się? Tego chcemy dowiedzieć się od osób, które przeglądają tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce zagregować najlepiej oceniane lokale, które oferują śniadanie w najpiękniejszym mieście – Kościerzyna.

śniadania Kościerzyna

Pragniesz być na naszej liście restauracji?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli obiektów

Jeśli musisz widnieć na naszej liście z Kościerzyna, wyślij do nas maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości uzupełnij następujące informacje:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja obiektu,
 • najlepsze posiłki, które podajecie oraz ich koszt,
 • fotografie dań, które chcecie opublikować,
 • najlepiej zdjęcia Was w pracy! Pokażmy ludzi, którzy pracują na renomę Twojej marki!
 • gratis dla osób, które wyślą także zdjęcie swoich szczęśliwych klientów, którzy jedzą pyszne dania. Uważajcie, mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które odnajdą każdą próbę oszustwa, a to musi zawsze kończyć się bardzo źle.

Drogi właścicielu obiektu w Kościerzynie, pamiętaj, że w każdym z miast może być tylko jeden lokal, która będzie się wyświetlać na naszym serwisie w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do obiektu w mieście Kościerzyna). Warto się pospieszyć!

Dla bywalców restauracji

Chcesz dodać restaurację z Kościerzyna, w której jadłeś/aś, ale nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy wystawić negatywną opinię? Wyślij nam kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja lokalu,
 • dania, które spożyłeś/aś oraz ich ceny ,
 • fotografie dań,
 • dodatkowo, możesz napisać coś na temat wystroju lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o obiekcie? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty pochwalisz się swojemu mężowi, że to co piszesz zostało opublikowane w internecie!

Naszkrobajcie do nas maila lub użyjcie formularza dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Pamiętajcie, że inne lokale też chcą się dodać do naszego spisu!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Sprawdź kilka z nich:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym są dobre śniadania?

Pamiętaj, że śniadanie to najważniejszy posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był on syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego dania, które zaspokoi nas czasem nawet na długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, aby być w pełni zadowolony ze śniadania. Pamiętajcie także, że nie można jeść posiłków takich jak śniadania “na szybko”, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co pochłonęliście. Czy na pewno znajdziesz tego typu posiłki w mieście Kościerzyna?

śniadania Kościerzyna
śniadania Kościerzyna

Jak znaleźć idealną restaurację?

Często mieszkańcy Kościerzyna kierują się po prostu menu, które jest na Facebooku lub stronie internetowej lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które serwuje dana restauracja, a potem interesuje ich jak daleko muszą iść. Oprócz tego ważne są opinie tegoż lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Musisz jednak pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Nigdy nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Kościerzyna, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która serwuje śniadaniowe wersje swoich dań.

Większość czasu każda restauracja z Kościerzyna będzie nam mogła serwować dania w lokalu, ale każdemu czasem zdarza się zjeść śniadanie w na szybko. Dlatego też, niektóre osoby mogą preferować takie obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość wzięcia dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane dania w mieście Kościerzyna:

 • jajecznica na maśle z kurkami,
 • hummus z dodatkami,
 • parówki,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki z parówką,
 • bagietka z salami,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które posiada szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Kościerzyna? A może chcesz uzupełnić naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na wieści! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja