Śniadania Gdańsk

Śniadania w mieście Gdańsk

Gdańsk ma wiele różnych lokali, które oferują nam ogromną ilość różnych pyszności, które na pewno spróbowałby każdy obżartuszek. Które z nich są warte wybrania się? Tego na pewno dowiemy się od osóbnaszych internautów i właścicieli obiektów gastronomicznych.
Jesteśmy portalem, który w niedalekiej przyszłości chce wypisać najlepsze restauracje, które w ofercie mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Gdańsk.
śniadania Gdańsk

Musisz być w naszym spisie restauracji?

Dla właścicieli restauracji

Jeżeli pragniesz widnieć na naszej liście z Gdańska, wyślij do nas e-maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości zawrzyj następujące informacje:

 • nazwa lokalu,
 • adres lokalu,
 • ciekawe dania, które przygotowujecie oraz ich ceny,
 • fotografie dań, które chcecie pokazać ,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażmy ludzi, którzy pracują na renomę Twojej marki!
 • bonus dla tych, którzy wyślą także zdjęcia swoich zadowolonych klientów, którzy jedzą dania. Uwaga! Mamy specjalnie przeszkolone gołębie, które wychaczą każdą próbę oszustwa, a to musi zawsze kończyć się bardzo bardzo źle.
Drogi przedsiębiorco w Gdańsku, pamiętaj, że w każdym mieście może być maksymalnie jeden lokal, która będzie wyświetlana na naszym serwisie w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do lokalu w mieście Gdańsk). Masz powód, więc spiesz się!

Dla klientów restauracji

Chcesz dodać obiekt z Gdańska, w której jadłeś/aś, a nie spotkałeś/aś jej u nas? Chcesz ją pochwalić czy obsmarować? Napisz nam kilka informacji, które będą zawierać:

 • nazwa restauracji,
 • adres lokalu,
 • śniadania, które spożyłeś/aś oraz ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • dodatkowo, możesz opisać wystrój lokalu.
Co będziesz mieć w zamian za informacje o obiekcie gastronomicznym? Twój wpis oraz zdjęcie zostanie opublikowane na łamach naszego portalu, a Ty będziesz chwalić się swoim kolegom, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

11 + 7 =

Wypiszcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Pamiętajcie, że inne obiekty też chcą się dodać do naszej listy!

Możesz bezpłatnie dodać lokal jeszcze tylko do:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jakie są dobre śniadania?

Pamiętaj, że śniadanie to ten posiłek w całym dniu i musimy przygotować go tak, żeby był on syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego dania, które zaspokoi nas czasem nawet na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, aby być w pełni zadowolony ze swojego śniadania. Pamiętajcie też, że nie można jeść posiłków jak śniadania w pośpiechu, lepiej jeść je “na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu odrobinę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy aby z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Gdańsk?

śniadania Gdańsk
śniadania Gdańsk

Jak dobrać idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Gdańska wybierają przez menu, które jest na Facebooku lub stronie internetowej restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które serwuje dana restauracja, a potem interesuje ich jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Oprócz tego ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz jedynie pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉
Ultra ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Gdańsk, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich dań.

Większość czasu każda restauracja z Gdańska będzie nam mogła serwować dania na miejscu, ale czasem zdarza się zjeść śniadanie w na szybko. Z tego powodu, niektórzy z nas mogą preferować te lokale, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość wzięcia dania na wynos.

Najczęściej wybierane dania w mieście Gdańsk:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus z papryką,
 • naleśniki z serem,
 • kawa z cynamonem,
 • omlet z serem,
 • bagietka z salami,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • wafle ryżowe.
Menu każdego miejsca, które oferuje szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Gdańsk? A może chcesz uzupełnić naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te: