Śniadania Bolesławiec

Bolesławiec ma bardzo dużo różnych restauracji, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pyszności, które z pewnością spróbowałby każdy łasuch. Jakie z nich są warte wydania pieniędzy? Tego chcemy dowiedzieć się od osób, które przeglądają tą stronę i właścicieli obiektów.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce zebrać te obiekty gastronomiczne, które w ofercie mają śniadanie w mieście Bolesławiec.

śniadania Bolesławiec

Pragniesz być w naszym spisie lokali?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli musisz widnieć na naszej liście z Bolesławca, napisz do nas wiadomość na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz o sobie:

 • nazwa obiektu,
 • adres restauracji,
 • najlepsze dania, które podajecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia dań, które warto pokazać ,
 • najlepiej zdjęcia w czasie Waszej pracy! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na istnienie Twojej marki!
 • gratis dla tych, którzy doślą także zdjęcia swoich uśmiechniętych{ od ucha accomplish ucha} klientów, którzy zajadają się Waszymi przepysznymi daniami. Uwaga! Mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które wychaczą każdą próbę oszustwa, a to musi kończyć się bardzo bardzo źle.

Drogi restauratorze w Bolesławcu, pamiętaj, że w każdym mieście jest maksymalnie jeden obiekt, która będzie wyświetlana na naszej stronie w określonym mieście (no chyba, że to my odwiedziliśmy tą restaurację w mieście Bolesławiec). Nie czekaj, aż konkurencja zgłosi się do nas przed Tobą!

Dla bywalców restauracji

Chcesz dodać lokal z Bolesławca, w której byłeś/aś, a nie spotkałeś/aś jej u nas? Chcesz ją wychwalać do niebios czy obsmarować? Napisz nam kilka punktów, a dokładniej:

 • nazwa restauracji,
 • adres lokalu,
 • posiłki, które spożyłeś/aś oraz ich ceny ,
 • fotografie dań,
 • jeśli chcesz, możesz napisać coś na temat wystroju lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o restauracji? Twój wpis oraz zdjęcie zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty pochwalisz się swojej kochance, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

Napiszcie do nas maila lub użyjcie formularza dostępnego poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że inne restauracje także chcą się dodać do naszego spisu!

Jak wyglądają już napisane przez nas opinie restauracji?

Nasze ulubione:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jakie są dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w całym dniu i musimy przygotować go tak, żeby był on syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie w pełni wartościowego dania, które zaspokoi nas czasem nawet przez cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań smakowych do tego, żeby być w pełni zadowolony ze swojego śniadania. Pamiętajcie też, że nie można jeść posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi odrobinę czasu na przetworzenie całości, które dopiero co zjedliście. Czy na pewno znajdziesz takie posiłki w mieście Bolesławiec?

śniadania Bolesławiec
śniadania Bolesławiec

Jak wybrać dobrą restaurację?

Często mieszkańcy Bolesławca wybierają przez menu dostępnym na Facebooku lub stronie www lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które serwuje dana restauracja, a potem interesuje ich jak daleko muszą iść. Oprócz tego ważne są opinie tegoż lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz jedynie pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Bolesławiec, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich dań.

Zazwyczaj każda z restauracji z Bolesławca będzie nam mogła zaserwować posiłki na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się zjeść śniadanie w ruchu. Z tego względu, niektóre osoby mogą preferować takie obiekty, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze dania w mieście Bolesławiec:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus na bułce razowej,
 • parówki,
 • kawa i rogalik maślany,
 • omlet z serem,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • awokado z płatkami róży.

Menu każdego miejsca, które posiada szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Bolesławiec? A może uzupełnisz naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja