Dieta sokowa Wrocław

Jesteś zdecydowany zamówić detoks sokowy w Wrocławiu? Idealny wybór! Dieta sokowa to bardzo popularna dieta w mieście, z którego pochodzisz, a wiele osób zamawia ją z dowozem do domu! Przez co dieta sokowa jest taka popularna? Sprawdź trochę informacji na temat diety sokowej w Wrocławiu!

Dieta sokowa we Wrocławiu to

dieta sokowa Wrocław detox detoks sokowy Wrocław

Detoksykacja ciała

To czego bardzo potrzebujemy! Nie dość, że do naszego organizmu dostaje się bardzo dużo niepotrzebnych substancji, to dodatkowo utrzymują się bardzo długo. Raz na jakiś czas należy to poprawić i zmienić funkcjonowanie naszego organizmu.

dieta sokowa Wrocław detoks sokowy Wrocław

Bez skutków ubocznych

Bardzo dużo diet źle prowadzonych mogą doprowadzić do wielu, niefajnych skutków. Jeśli wykorzystujesz np. dietę if w zły sposób, bez dodatkowych badań, odczujesz to na swoim życiu i zdrowiu. Dieta sokowa to prościzna, a w dodatku jest uniwersalna, nie ma co tutaj zepsuć! Twój organizm Ci za to podziękuje!

dieta sokowa Wrocław detoks sokowy Wrocław

Świeżutko i naturalnie

To potrzebujemy w czasach, gdy wszystko jest naszpikowane chemią. Dieta sokowa to soki przygotowane ze świeżych warzyw i owoców, a dzięki technice cold press i odpowiedniemu przechowywaniu, utrzymują one swoje właściwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej na czym polega kuracja wykorzystująca soki? Przeczytaj nasz wpis o tej oczyszczającej diecie pt. “dieta sokowa”.

W jaki sposób cateringi dietetyczne przygotowują dietę sokową?

Wszystkie posiłki, które są przygotowywane przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które dowożą na teren miasta Wrocław, są przygotowywane dzień przed dostarczeniem diety sokowej. Wszystkie posiłki kuracji z pewnością są świeże i zawierają bardzo dużo witamin i minerałów.

Każdy sok zawiera naturalnie hodowane warzywa i owoce i jest to jedyny składnik tego pysznego posiłku. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy smaku czy innej chemii, która spowoduje, że Twój organizm będzie jeszcze bardziej zatoksykowany, dzięki czemu nie pojawią się kolejne problemy zdrowotne w organizmie.

Wszystkie cztery soki (czasem jeden sok jest zamieniany na zupę dla zmiany smaku) są zawsze bezpiecznie zamknięte, żeby powietrze się do nich nie dostawało i są dostarczane w niskiej temperaturze. Nie może bowiem dojść do przypadkowego podgrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok będzie skiśnięty, a my będziemy mieć skutek trzech dni diety sokowej już po wypiciu jednego soku.

Catering dietetyczny z Wrocławia czy jakiegokolwiek innego miasta, zatrudnia profesjonalnych dietetyków, którzy wiedzą jak tworzyć dietę sokową dla Ciebie. Są tu bowiem zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele przepisów na dietę sokową (detoks) i dzieli się je na cztery kolory – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Diety sokowe do zrzucenia zbędnych kilogramów – składniki

soki wytwarzane metodą cold press
Detox zielony

Normalne przekonanie, że zielony wiąże się bezpośrednio z warzywami jest bezpośrednio skorelowany, tak samo jest w przypadku detoksu sokowego. Ogromna ilość tutaj warzyw, ale można także znaleźć tutaj trochę owocków, ale tylko dla smaku. Naturalnie, zielone koktajle tworzy się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tygrysków, które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

soki wytwarzane metodą cold press

Detox pomarańczowy

Pomarańczowy kolor najbardziej kojarzy się z… pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W diecie sokowej o kolorze pomarańczowym, można wykorzystać warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia no i imbir dla indywidualistów.

organizm soków coldpress
Detox czerwony

Detox z dodatkiem owoców i warzyw może być także czerwony, a najlepszy czerwony kolor uzyskamy dzięki burakowi. Burak z ziemi z krwi i kości! Najczęściej podawany z marchewką, cytryną lub wykorzystując limonkę, seler naciowy, jabłko. Można też znaleźć soki w całości stworzone z czerwonych owocków, jak np. arbuz.

składniki dla organizmu detox
Detox fioletowy

Do tej drużyny soków brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest przede wszystkim z wiśni. To dzięki nimi soki warzywno-owocowe mają fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Można czasem natrafić na seler naciowy, który sprawia, że kwiat smaku jest taki że hohoho.

Kuracja sokowa – wytwarzanie, przechowywanie

Każdy z soków, które są tworzone przez cateringi dietetyczne, powinny być stworzone techniką cold press. Skupia się ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, które nie powodują utraty witamin i minerałów, a także właściwości ich soków, które są zbawienne dla organizmu. Zrobienie koktajlu sokowego w sokowirówce powoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, niepożądane przy diecie sokowej. Nie będziemy mieć wtedy po prostu oczekiwanych przez nas efektów. Technika wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszelkie soki i zupy należy trzymać w chłodnym miejscu, np. w lodówce i chronić przed wszelkimi promieniami słonecznymi. 

Jesteś uzależniony/a od nikotyny?

Dobrze że nie od hery! Jeśli palisz fajki nałogowo, pamiętaj o tym, że po pierwsze to zdecydowanie najlepiej rzucić, a po drugie to palenie papierosów opóźni działanie Twojego detoksu sokowego (kuracja złożona z soków), a dodatkowo nie będzie on aż tak efektywny jak mógłby być! Najlepszym scenariuszem na detoks jest rzucenie albo chociaż ograniczenie ich już na trochę przed dietą sokową, a najlepiej do całkowitego minimum.

Pozbądź się toksyn podczas kuracji sokowej z nami!

Przybrało się trochę po Świętach? Masz problemy skórne lub problemy trawienne? Musisz spróbować kurację sokową, a Twoje samopoczucie na pewno się polepszy. Pozbądź się toksyn z organizmu w kilka dni! Każdy z posiłków, który jest przygotowywany przez cateringi dietetyczne to witaminy, minerały i pełen pakiet korzyści zdrowotnych. Zmień także swoje nawyki żywieniowe! Efektywne oczyszczanie – zamów zestaw!

Zakończ swoje problemy, polepsz samopoczucie!

Nie jesteś z tego miasta? Popatrz na: