Dieta sokowa Wrocław

Jesteś zdecydowany zamówić detoks sokowy w Wrocławiu? Bardzo dobry wybór! Dieta sokowa jest bardzo popularna w Twoim mieście, a wiele osób chce zamówić ją z dostarczeniem pod adres zamieszkania! Co ma w sobie takiego dieta sokowa, że wszyscy chcą z niej skorzystać?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Do Wrocławia dowożą cateringi:

detoks sokowy Wrocław

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Wrocław

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Wrocław

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Wrocławiu to głównie

detoks sokowy Wrocław

Oczyszczanie ciała
Bardzo tego potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest bardzo dużo niepotrzebnych substancji, to w dodatku bardzo długo zatrzymują się w nim. Co jakiś czas należy to poprawić i zmienić funkcjonowanie naszego organizmu.

detoks sokowy Wrocław

Nie ma skutków ubocznych
Wiele diet źle prowadzonych mogą doprowadzić do wielu, niekorzystnych skutków. Jeśli wykorzystujesz np. dietę dąborwskiej w niepoprawny sposób, bez dodatkowych badań, odczujesz to na swoim życiu lub zdrowiu. Dieta sokowa to prościzna, a w dodatku jest uniwersalna, nie ma co tutaj popsuć!

dieta sokowa Wrocław

Świeżutko i naturalnie
To jest to, co potrzebujemy w czasach, gdy wszystko jest naszpikowane chemią. Dieta sokowa to soki przygotowane ze świeżych warzyw i owoców, a w połączeniu z właściwym, utrzymują one swoje zdrowotne właściwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat diety sokowej? Przeczytaj nasz wpis o detoksie sokowym pt. “dieta sokowa”.

Jak cateringi dietetyczne tworzą dietę sokową?

Wszystkie posiłki, które są przygotowywane przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które dowożą na teren miasta Wrocław, są przygotowywane dzień przed dostarczeniem diety sokowej. Każdy z posiłków z pewnością są świeże i mają bardzo dużo witamin.
Każdy sok zawiera naturalnie hodowane warzywa i owoce i jest to jedyny składnik tych pysznych posiłków. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy czy innej chemii, która sprawi, że Twój organizm będzie miał jeszcze więcej toksyn.
Każdy z czterech soków (czasem jeden posiłek w postaci soku jest zamieniany na zupę dla zmiany smaku) są zawsze szczelnie zamknięte, aby powietrze nie dostawało się do środka i są dostarczane w odpowiedniej temperaturze. Nie może bowiem dojść do przypadkowego zagrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok będzie skiśnięty, a my będziemy mieć rezultaty trzech dni diety sokowej już po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Wrocławia czy jakiegokolwiek innego miasta, ma profesjonalistów, którzy wiedzą jak przygotować dietę sokową dla Ciebie. Istnieją tu bowiem zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele przepisów na dietę sokową i można podzielić je na cztery kolory – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Wrocław

Zielone

Popularne przekonanie, że zielony wiąże się z warzywami jest bezpośrednio skorelowany, tak samo jest w przypadku diety sokowej. Ogromna ilość tutaj warzyw, ale można także znaleźć tutaj trochę owoców, tylko i wyłącznie dla smaku. Standardowo, zielone koktajle tworzy się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla osób które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Wrocław

Pomarańczowe

Z czym kojarzy Ci się najbardziej pomarańczowy? Z.. pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W diecie sokowej o kolorze pomarańczowym, można wykorzystać warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia i oczywiście imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Wrocław

Czerwone

Jak już było zielone, to musi też być czerwone 😉 Najpiękniejszy czerwony kolor będziemy mieć dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Często podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Są tutaj także soki w całości stworzone z czerwonych owoców, jak np. arbuz.

detoks sokowy Wrocław

Fioletowe

Do tej drużyny gift rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest z wiśni. To dzięki nimi soki warzywno-owocowe mają fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Czasem trafimy na seler naciowy, dzięki któremu kwiat smaku jest taki że hohoho.

Każdy z soków, które są tworzone przez cateringi dietetyczne, powinny być wykonywane techniką cold press. Polega ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, które nie pozwalają utracić naturalne witaminy i minerały, a także ich zdrowotnych właściwości. Zrobienie koktajlu sokowego w sokowirówce powoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, niepożądane przy diecie sokowej. Nie otrzymamy wtedy po prostu oczekiwanych przez nas efektów. Ze względu na technikę wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszystkie soki i zupy trzeba trzymać w chłodnym miejscu, np. w lodówce i chronić przed wszelkimi promieniami słonecznymi. 

Uzależniony/a od papierosów?

Dobrze że nie od koksu! Jeśli palisz fajury nałogowo, musisz pamiętać o tym, że po pierwsze to zdecydowanie najlepiej rzucić, a po drugie to palenie papierosów opóźni działanie diety sokowej, a w dodatku nie będzie ona aż tak efektywna jak mogłaby być! Najlepszym scenariuszem jest całkowite rzucenie lub chociaż zmniejszenie ilości palonych papierosów już na kilka dni przed dietą sokową, a najlepiej do całkowitego minimum.

Nie jesteś z tego miasta? Popatrz na:

Ostatnia aktualizacja