Dieta sokowa Warszawa

Jesteś zdecydowany zamówić detoks sokowy w Warszawie? Idealny pomysł! Detoks sokowy to bardzo popularna dieta w mieście, z którego pochodzisz, a dużo osób zamawia ją z dostawą pod drzwi! Przez co dieta sokowa jest taka popularna?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Diety pudełkowe, które dostarczają do Warszawy:

detoks sokowy Warszawa

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Warszawa

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Warszawa

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Warszawie to przede wszystkim

detoks sokowy Warszawa

Odkwaszanie organizmu
To czego bardzo potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest bardzo dużo niepotrzebnych substancji, to w dodatku bardzo długo utrzymują się w nim. Raz na jakiś czas należy to naprawić i zmienić funkcjonowanie naszego organizmu.

detoks sokowy Warszawa

Nie ma skutków ubocznych
Wiele diet źle prowadzonych mogą doprowadzić do wielu, niefajnych skutków. Jeśli przeprowadzisz np. dietę na cholesterol w zły sposób, bez jakichkolwiek badań, możesz odczuć to na swojej jakości życia. Dieta sokowa jest na tyle łatwa i uniwersalna, że nie ma co tutaj popsuć!

dieta sokowa Warszawa

Świeżutko i naturalnie
To potrzebujemy w czasach, kiedy wszystko jest naszpikowane chemią. Dieta sokowa to soki stworzone ze świeżych warzyw i owoców, a w połączeniu z odpowiednim, utrzymują one swoje zdrowotne właściwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat diety sokowej? Sprawdź nasz wpis o detoksie sokowym pt. “dieta sokowa”.

Jak cateringi dietetyczne tworzą dietę sokową?

Każdy posiłek, który jest przygotowywany przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które dowożą na teren miasta Warszawa, są przygotowywane na dzień przed dostawą diety sokowej. Każdy z posiłków z pewnością są świeże i w swoim składzie mają bardzo dużą ilość witamin.
Wszystkie soki zawierają naturalnie hodowane warzywa i owoce i jest to jedyny składnik tych pysznych posiłków. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy smaku czy innej chemii, która sprawi, że Twój organizm będzie miał jeszcze więcej toksyn.
Każdy z czterech soków (czasem jeden sok jest zamieniany na zupę dla poczucia jedzenia prawdziwego posiłku) są zawsze bezpiecznie zamknięte, aby powietrze nie dostawało się do środka i są dostarczane w niskiej temperaturze. Nie może bowiem dojść do przypadkowego podgrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok skiśnie, a my będziemy mieć skutek trzech dni diety sokowej zaraz po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Warszawy czy innego miasta, ma profesjonalnych dietetyków, którzy muszą wiedzieć jak tworzyć dietę sokową dla Ciebie. Istnieją tu bowiem pewne zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele różnych przepisów na dietę sokową i można podzielić je na kilka kolorów – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Warszawa

Zielone

Normalne przekonanie, że zielony wiąże się bezpośrednio z warzywami jest nieodzowny, podobnie jest w przypadku diety sokowej. Ogromna ilość tutaj warzyw, ale znajdziemy tutaj także trochę owoców, tylko i wyłącznie dla smaku. Normalnie, zielone koktajle przygotowuje się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tych osób które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Warszawa

Pomarańczowe

Pomarańczowy kolor najbardziej kojarzy się z… pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W ramach detoksu sokowego o kolorze pomarańczowym, można wykorzystać warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia no i imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Warszawa

Czerwone

Skoro gramy w zielone, to gramy też w czerwone 😉 Najlepszy czerwony kolor uzyskamy dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Najczęściej podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Można też znaleźć soki w całości stworzone z czerwonych owoców, jak np. arbuz.

detoks sokowy Warszawa

Fioletowe

Do naszych power rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest przede wszystkim z wiśni. To one sprawiają, że soki warzywno-owocowe mają fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Można czasem natrafić na seler naciowy, który sprawia, że kwiat smaku jest taki że hohoho.

Każdy z soków, które są tworzone przez cateringi dietetyczne, powinny być wykonywane techniką cold press. Skupia się ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, które nie pozwalają utracić naturalne witaminy i minerały, a także ich właściwości. Zrobienie koktajlu sokowego w sokowirówce powoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, co jest bardzo niepożądane w diecie sokowej. Nie będziemy mieć wtedy po prostu oczekiwanych przez nas efektów. Ze względu na technikę wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszystkie soki i zupy trzeba przechowywać w chłodnym miejscu, np. w lodówce i chronić przed promieniami słonecznymi. 

Jesteś uzależniony/a od nikotyny?

Dobrze że nie od koksu! Jeśli palisz papierosy nałogowo, musisz pamiętać o tym, że po pierwsze to najlepiej rzucić, a po drugie to palenie petów opóźni działanie diety sokowej, a dodatkowo nie będzie ona tak efektywna jak mogłaby być! Idealnym scenariuszem jest rzucenie albo chociaż zmniejszenie ilości palonych papierosów już na kilka dni przed dietą sokową do całkowitego minimum.

Nie z tego miasta? Popatrz na:

Ostatnia aktualizacja