Dieta sokowa Warszawa

Chcesz zamówić dietę sokową w Warszawie? Bardzo dobra decyzja! Dieta sokowa to bardzo popularna dieta w mieście, z którego pochodzisz, a wiele osób chce zamówić ją z dostawą do domu! Co sprawia, że dieta sokowa jest taka popularna? Sprawdź trochę wiedzy o diecie sokowej w Warszawie!

Dieta sokowa w Warszawie to przede wszystkim

detoks sokowy Warszawa kuracja z owoców i warzyw

Oczyszczanie organizmu

Bardzo tego potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest wiele toksyn, to w dodatku zatrzymują się bardzo długo. Co jakiś czas trzeba to poprawić i wyregulować działanie naszego organizmu.

detoks sokowy Warszawa detoks sokami organizm

Nie mamy skutków ubocznych

Często źle przeprowadzone diety mogą doprowadzić do wielu, niekorzystnych skutków, przez które Twój organizm będzie cierpieć. Jeśli wykorzystujesz np. dietę na cholesterol w niepoprawny sposób, bez jakichkolwiek badań, odczujesz to na swojej jakości życia. Dieta sokowa jest na tyle łatwa i uniwersalna, że nie ma co tutaj popsuć!

diety sokowe Warszawa organizm kuracja

Świeżość i naturalność

To potrzebujemy w czasach, gdy wszystko jest naszpikowane chemią. Dieta sokowa to soki stworzone ze świeżych warzyw i owoców, a w połączeniu z odpowiednim, utrzymują one swoje właściwości.

Więcej o diecie sokowej? A może chcesz dowiedzieć się czym jest detox? Sprawdź nasz wpis o tej oczyszczającej diecie pt. “dieta sokowa”.

Jak cateringi dietetyczne tworzą dietę sokową?

Każdy posiłek, który jest przygotowywany przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które dowożą na teren miasta Warszawa, są przygotowywane na dzień przed dostawą diety sokowej. Każdy z posiłków z pewnością są świeże i mają bardzo dużą ilość witamin i minerałów.

Wszystkie soki zawierają naturalnie hodowane warzywa i owoce i jest to jedyne składniki tych pysznych soków. Wszystkie soki przygotowywane są metodą cold press. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy smaku czy innej chemii, która sprawi, że Twój organizm będzie miał jeszcze więcej toksyn. 

Każdy z czterech soków (czasem jeden sok jest zamieniany na zupę dla poczucia jedzenia prawdziwego posiłku) są zawsze szczelnie zamknięte, aby powietrze nie dostawało się do środka i są dostarczane w niskiej temperaturze. Nie może bowiem dojść do podgrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok będzie skiśnięty, a my będziemy mieć rezultaty trzech dni diety sokowej już po wypiciu jednego soku. Stąd też przygotowywanie soków za pomocą cold press.

Catering dietetyczny z Warszawy czy jakiegokolwiek innego miasta, zatrudnia profesjonalistów, którzy wiedzą jak przygotować metodą cold press dietę z soków dla Ciebie. Istnieją tu bowiem zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele różnych przepisów na detox sokami i dzieli się je na cztery kolory – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Typowe składniki soków dla oczyszczenia organizmu:

usuwanie organizmu z toksyn i zbędnych kilogramów
Zielone

Popularne przekonanie, że kolor zielony wiąże się bezpośrednio z warzywami jest nieodzowny, podobnie jest w przypadku diety sokowej. Ogromna ilość tutaj warzyw, ale znajdziemy tutaj także trochę owoców, tylko i wyłącznie dla smaku. Normalnie, zielone koktajle przygotowuje się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tych osób które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

oczyszczenie organizmu z nadprogramowych kilogramów
Pomarańczowe

Z czym kojarzy Ci się najbardziej pomarańczowy? Z.. pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W ramach detoksu sokowego o kolorze pomarańczowym, można wykorzystać warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia no i imbir dla indywidualistów. Dieta zdecydowanie będzie kolorowa!

dieta sokowa Warszawa detoks sokowy Warszawa
Czerwone

Jak już było zielone, to musi też być czerwone 😉 Najpiękniejszy czerwony kolor będziemy mieć dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Często podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Są tutaj także soki w całości stworzone z czerwonych owoców, jak np. arbuz czy jabłko. Tego soku nie może zabraknąć!

składniki na detoks sokami do detoksu
Fioletowe

Do tej drużyny power rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest z wiśni. To dzięki nimi soki warzywno-owocowe przyjmują fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Nasze soki można doprawić selerem naciowym, który sprawia, że kwiat smaku jest przecudowny.

Każdy z soków, które są przygotowywane przez cateringi dietetyczne, powinny być stworzone techniką cold press. Skupia się ona na tłoczeniu warzyw, a także owoców na zimno, które nie powodują utraty witamin i minerałów, a także ich właściwości. Przygotowywanie koktajlu sokowego w sokowirówce powoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, a jest to bardzo niepożądane w detoksie sokowym. Nie będziemy mieć wtedy po prostu efektów, które oczekujemy. Ze względu na technikę wytwarzania koktajli w tej oczyszczającej diecie, wszystkie soki i zupy musisz przechowywać w zimnym miejscu, np. w lodówce i chronić przed promieniami słonecznymi.

W czasie korzystania z tej diety z soków, która jest kuracją dla naszego organizmu, można jeść jedynie soki przez odpowiednie 3 dni, 5 dni lub 7 dni w zależności od cateringu, w którym się zamawia. Dodatkowo należy jedynie spożywać płyny, które mają za zadanie na bieżąco uzupełniać braki wody w organizmie, które powstaną podczas stosowania kuracji z soków. Bez tego, nasz organizm będzie potwornie cierpiał. Kilku dniowa kuracja da nam ewidentnie widoczny efekt poprzez lepsze samopoczucie oraz mniejszą wagę.

Uzależniony/a od nikotyny?

Dobrze że nie od koksu! Jeśli palisz fajki nałogowo, musisz pamiętać o tym, że po pierwsze to najlepiej rzucić, a po drugie to palenie fajurek opóźni działanie diety sokowej, a w dodatku nie będzie ona aż tak efektywna jak mogłaby być! Idealnym scenariuszem jest rzucenie lub chociaż zmniejszenie ilości palonych papierosów już na trochę przed dietą sokową do całkowitego minimum.

detoks sokowy z warzyw i owoców oczyszczenie organizmu

To co? Oczyszczamy Twój organizm?

Spróbuj detox sokowy jednego z cateringów dietetycznych, które dowożą dietę sokową na terenie Warszawy. Dieta sokowa to taka dieta, dzięki której nie musisz liczyć kcal (skoro i tak pijesz tylko soki, uzupełniając braki wody wodą), pozwoli Ci na oczyszczenie organizmu, uzupełnienie witamin i minerałów. Czas jej trwania zależy od cateringu dietetycznego, w którym zamówisz soki. Mogą to być 3 dni lub 5 dni. Sprawdź oferty detoksu już teraz!

Jak przygotować się do detoksu sokowego?

Aby odpowiednio przygotować się do detoksu sokowego, najlepiej wykonać podstawowe badania krwi, które dostarczą nam informacji, czy na pewno możemy przejść bezpiecznie przez zmianę nawyków żywieniowych. W czasie trwania detoksu, catering dietetyczny, który wybierzesz z pewnością będzie odpowiadał za prawidłowe przygotowanie soków oraz dostarczanie odpowiedniej ilości składników mineralnych do Twojego organizmu. Rozpocznij detoks sokowy już teraz!

A może detox w innym mieście, bo nie jesteś z Warszawy? Sprawdź pozostałe: