Dieta sokowa Tarnów

Jesteś zdecydowany zamówić detoks sokowy w Tarnowie? Bardzo dobra decyzja! Detoks sokowy to bardzo popularna dieta w mieście, z którego pochodzisz, a dużo osób chce zamówić ją z dostawą pod adres zamieszkania! Czym jest dieta sokowa, że wszyscy chcą z niej skorzystać?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Do Tarnowa dowożą diety pudełkowe:

detoks sokowy Tarnów

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Tarnów

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Tarnów

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Tarnowie to przede wszystkim

detoks sokowy Tarnów

Oczyszczanie organizmu
To czego bardzo potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest bardzo dużo toksyn, to dodatkowo utrzymują się bardzo długo. Raz na jakiś czas należy to poprawić i wyregulować działanie naszego organizmu.

detoks sokowy Tarnów

Nie mamy skutków ubocznych
Często źle przeprowadzone diety mogą doprowadzić do wielu, niekorzystnych skutków. Jeśli wykorzystujesz np. dietę if w niepoprawny sposób, bez jakichkolwiek badań, odczujesz to na swojej jakości życia. Dieta sokowa jest na tyle łatwa i uniwersalna, że nie ma co tutaj zepsuć!

dieta sokowa Tarnów

Świeżość i naturalność
To potrzebujemy w czasach, kiedy wszystko ma więcej chemii niż tablica Mendelejewa. Dieta sokowa to soki przygotowane z całkowicie świeżych warzyw i owoców, a dzięki odpowiedniemu przechowywaniu, utrzymują one swoje zdrowotne właściwości.

Więcej informacji na temat diety sokowej? Przeczytaj nasz wpis o detoksie sokowym pt. “dieta sokowa”.

Jak cateringi dietetyczne przygotowują dietę sokową?

Każdy posiłek, który jest przygotowywany przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które dowożą na teren miasta Tarnów, są pakowane dzień przed dostarczeniem diety sokowej. Każdy z posiłków z pewnością są świeże i w swoim składzie zawierają bardzo dużą ilość witamin.
Wszystkie soki zawierają naturalnie hodowane warzywa i owoce i to jedyny składnik tego pysznego posiłku. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy smaku czy innej chemii, która spowoduje, że Twój organizm będzie miał jeszcze więcej toksyn.
Każdy z czterech soków (czasem jeden posiłek w postaci soku jest zamieniany na zupę dla poczucia jedzenia prawdziwego posiłku) są zawsze szczelnie zamknięte, aby powietrze się do nich nie dostawało i są dostarczane w odpowiedniej temperaturze. Nie może bowiem dojść do podgrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok będzie skiśnięty, a my będziemy mieć skutek trzech dni diety sokowej już po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Tarnowa czy jakiegokolwiek innego miasta, zatrudnia profesjonalistów, którzy muszą wiedzieć jak tworzyć dietę sokową dla Ciebie. Istnieją tu bowiem zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele przepisów na dietę sokową i można podzielić je na kilka kolorów – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Tarnów

Zielone

Normalne przekonanie, że zielony wiąże się bezpośrednio z warzywami jest bezpośrednio skorelowany, podobnie jest w przypadku diety sokowej. Ogromna ilość tutaj warzyw, ale można także znaleźć tutaj trochę owoców, tylko i wyłącznie dla smaku. Standardowo, zielone koktajle przygotowuje się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tygrysków, które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Tarnów

Pomarańczowe

Z czym kojarzy Ci się najbardziej pomarańczowy? Z.. pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W diecie sokowej o kolorze pomarańczowym, można wykorzystać warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia i oczywiście imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Tarnów

Czerwone

Jak już było zielone, to musi też być czerwone 😉 Najpiękniejszy czerwony kolor będziemy mieć dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Często podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Są tutaj także soki w całości stworzone z czerwonych owoców, np. arbuz.

detoks sokowy Tarnów

Fioletowe

Do naszych facility rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest przede wszystkim z wiśni. To one sprawiają, że soki warzywno-owocowe mają fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Czasem trafimy na seler naciowy, który sprawia, że kwiat smaku jest przecudowny.

Wszystkie soki, które są tworzone przez cateringi dietetyczne, powinny być wykonywane techniką cold press. Polega ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, które nie pozwalają utracić naturalne witaminy i minerały, a także ich zdrowotnych właściwości. Zrobienie koktajlu sokowego w sokowirówce spowoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, niepożądane w diecie sokowej. Nie otrzymamy wtedy po prostu oczekiwanych przez nas efektów. Ze względu na technikę wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszystkie soki i zupy trzeba przechowywać w chłodnym miejscu, np. w lodówce i chronić przed promieniami słonecznymi. 

Uzależniony/a od nikotyny?

Dobrze że nie od hery! Jeśli palisz fajki nałogowo, pamiętaj o tym, że po pierwsze to zdecydowanie najlepiej rzucić, a po drugie to palenie fajków opóźni działanie diety sokowej, a dodatkowo nie będzie ona aż tak efektywna jak mogłaby być! Najlepszym scenariuszem jest rzucenie lub chociaż ograniczenie ich już na trochę przed dietą sokową do całkowitego minimum.

Nie z tego miasta? Popatrz na:

Ostatnia aktualizacja