Dieta sokowa Szczecin

Szukasz diety sokowej w Szczecinie? Bardzo dobry wybór! Detoks sokowy to bardzo popularna dieta w mieście, z którego pochodzisz, a wiele osób chce zamówić ją z dostarczeniem do domu! Czym jest dieta sokowa, że wszyscy chcą z niej skorzystać?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Diety pudełkowe, które dowożą do Szczecina:

detoks sokowy Szczecin

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Szczecin

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Szczecin

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Szczecinie to

detoks sokowy Szczecin

Oczyszczanie ciała
Bardzo tego potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest bardzo dużo toksyn, to w dodatku utrzymują się bardzo długo. Co jakiś czas należy to naprawić i zmienić działanie naszego organizmu.

detoks sokowy Szczecin

Brak skutków ubocznych
Wiele diet źle prowadzonych mogą doprowadzić do wielu, niefajnych skutków. Jeśli przeprowadzisz np. dietę dąborwskiej w zły sposób, bez dodatkowych badań, możesz odczuć to na swoim życiu i zdrowiu. Dieta sokowa jest na tyle łatwa i uniwersalna, że nie ma co tutaj popsuć!

dieta sokowa Szczecin

Świeżość i naturalność
To jest to, co potrzebujemy w czasach, kiedy wszystko ma więcej chemii niż tablica Mendelejewa. Dieta sokowa to soki przygotowane z całkowicie świeżych warzyw i owoców, a w połączeniu z odpowiednim, utrzymują one swoje zdrowotne właściwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat diety sokowej? Przeczytaj nasz wpis o tej oczyszczającej diecie pt. “dieta sokowa”.

Jak cateringi dietetyczne tworzą dietę sokową?

Każdy posiłek, który jest przygotowywany przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które dowożą na teren miasta Szczecin, są pakowane dzień przed dostarczeniem diety sokowej. Wszystkie posiłki z pewnością są świeże i zawierają bardzo dużo witamin i minerałów.
Każdy sok zawiera naturalnie hodowane warzywa i owoce i to jedyny składnik tego pysznego posiłku. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy czy innej chemii, która spowoduje, że Twój organizm będzie jeszcze bardziej zatoksykowany.
Każdy z czterech soków (czasami jeden posiłek w postaci soku jest zamieniany na zupę dla poczucia jedzenia prawdziwego posiłku) są zawsze szczelnie zamknięte, aby powietrze się do nich nie dostawało i są dostarczane w niskiej temperaturze. Nie może bowiem dojść do zagrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok skiśnie, a my będziemy mieć skutek trzech dni diety sokowej już po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Szczecina czy innego miasta, zatrudnia profesjonalnych dietetyków, którzy muszą wiedzieć jak tworzyć dietę sokową dla Ciebie. Istnieją tu bowiem pewne zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele różnych przepisów na dietę sokową i można podzielić je na cztery kolory – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Szczecin

Zielone

Normalne przekonanie, że kolor zielony wiąże się z warzywami jest bezpośrednio skorelowany, tak samo jest w przypadku diety sokowej. Ogromna ilość tutaj warzyw, ale znajdziemy tutaj także trochę owoców, tylko i wyłącznie dla smaku. Normalnie, zielone koktajle przygotowuje się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tych osób które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Szczecin

Pomarańczowe

Z czym kojarzy Ci się najbardziej pomarańczowy? Z.. pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W diecie sokowej o kolorze pomarańczowym, można wykorzystać warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia no i imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Szczecin

Czerwone

Skoro gramy w zielone, to gramy też w czerwone 😉 Najlepszy czerwony kolor będziemy mieć dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Często podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Można też znaleźć soki w całości stworzone z czerwonych owoców, jak np. arbuz.

detoks sokowy Szczecin

Fioletowe

Do tej drużyny facility rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest przede wszystkim z wiśni. To dzięki nimi soki warzywno-owocowe mają fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Można czasem natrafić na seler naciowy, dzięki któremu kwiat smaku jest taki że hohoho.

Wszystkie soki, które są przygotowywane przez cateringi dietetyczne, powinny być wykonywane techniką cold press. Polega ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, które nie pozwalają utracić naturalne witaminy i minerały, a także ich zdrowotnych właściwości. Zrobienie koktajlu sokowego w sokowirówce spowoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, a jest to bardzo niepożądane w diecie sokowej. Nie otrzymamy wtedy po prostu efektów, które oczekujemy. Technika wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszystkie soki i zupy trzeba trzymać w zimnym miejscu, np. w lodówce, a także chronić przed wszelkimi promieniami słonecznymi. 

Jesteś uzależniony/a od nikotyny?

Dobrze że nie od mefedronu! Jeśli palisz pety nałogowo, pamiętaj o tym, że po pierwsze to zdecydowanie najlepiej rzucić, a po drugie to palenie fajek opóźni działanie diety sokowej, a dodatkowo nie będzie ona tak efektywna jak mogłaby być! Idealnym scenariuszem jest rzucenie albo chociaż ograniczenie ich już na trochę przed dietą sokową, a najlepiej do całkowitego minimum.

Nie z tego miasta? Sprawdź te:

Ostatnia aktualizacja