Dieta sokowa Rzeszów

Jesteś zdecydowany zamówić dietę sokową w Rzeszowie? Idealny wybór! Detoks sokowy to bardzo popularna dieta w mieście, z którego pochodzisz, a wiele osób chce zamówić ją z dostarczeniem do domu! Czym jest dieta sokowa, że wszyscy chcą jej spróbować?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Catering dietetyczny, który dowozi do Rzeszowa:

detoks sokowy Rzeszów

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Rzeszów

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Rzeszów

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Rzeszowie to przede wszystkim

detoks sokowy Rzeszów

Oczyszczanie organizmu
Bardzo tego potrzebujemy! Nie dość, że w naszym organizmie jest wiele niepotrzebnych substancji, to dodatkowo bardzo długo zatrzymują się w nim. Raz na jakiś czas trzeba to naprawić i zmienić funkcjonowanie naszego organizmu.

detoks sokowy Rzeszów

Nie ma skutków ubocznych
Wiele diet źle prowadzonych mogą doprowadzić do wielu, złych skutków. Jeśli wykorzystujesz np. dietę ketogeniczną w niepoprawny sposób, bez dodatkowych badań, odczujesz to na swoim życiu i zdrowiu. Dieta sokowa to prościzna, a w dodatku jest uniwersalna, nie ma co tutaj popsuć!

dieta sokowa Rzeszów

Świeżutko i naturalnie
To jest to, co potrzebujemy w czasach, gdy wszystko jest naszpikowane chemią. Dieta sokowa to soki przygotowane ze świeżych warzyw i owoców, a w połączeniu z właściwym, utrzymują oneprozdrowotne właściwości.

Więcej informacji na temat diety sokowej? Przeczytaj nasz wpis o detoksie sokowym pt. “dieta sokowa”.

Jak cateringi dietetyczne przygotowują dietę sokową?

Każdy posiłek, który jest przygotowywany przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które przywożą na teren miasta Rzeszów, są pakowane dzień przed dostarczeniem diety sokowej. Wszystkie posiłki z pewnością są świeże i mają bardzo dużą ilość witamin.
Każdy sok zawiera naturalnie hodowane warzywa i owoce i to jedyny składnik tych pysznych posiłków. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy smaku czy innej chemii, która spowoduje, że Twój organizm będzie jeszcze bardziej zatoksykowany.
Każdy z czterech soków (czasami jeden sok jest zamieniany na zupę dla zmiany smaku) są zawsze szczelnie zamknięte, aby powietrze się do nich nie dostawało i są dostarczane w specjalnych mobilnych lodówkach. Nie może bowiem dojść do zagrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok będzie skiśnięty, a my będziemy mieć skutek trzech dni diety sokowej już po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Rzeszowa czy jakiegokolwiek innego miasta, ma profesjonalistów, którzy muszą wiedzieć jak tworzyć dietę sokową dla Ciebie. Istnieją tu bowiem pewne zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele różnych przepisów na dietę sokową i dzieli się je na cztery kolory – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Rzeszów

Zielone

Normalne przekonanie, że kolor zielony wiąże się bezpośrednio z warzywami jest bezpośrednio skorelowany, tak samo jest w przypadku diety sokowej. Ogromna ilość tutaj warzyw, ale można także znaleźć tutaj trochę owoców, tylko i wyłącznie dla smaku. Naturalnie, zielone koktajle tworzy się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tygrysków, które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Rzeszów

Pomarańczowe

Pomarańczowy kolor najbardziej kojarzy się z… pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W ramach detoksu sokowego o kolorze pomarańczowym, można wykorzystać warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia no i imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Rzeszów

Czerwone

Skoro gramy w zielone, to gramy też w czerwone 😉 Najlepszy czerwony kolor uzyskamy dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Najczęściej podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Można też znaleźć soki w całości stworzone z czerwonych owoców, jak np. arbuz.

detoks sokowy Rzeszów

Fioletowe

Do tej drużyny capacity rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest z wiśni. To one sprawiają, że soki warzywno-owocowe przyjmują fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Można czasem natrafić na seler naciowy, który sprawia, że kwiat smaku jest przecudowny.

Wszystkie soki, które są tworzone przez cateringi dietetyczne, powinny być stworzone techniką cold press. Polega ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, które nie powodują utraty witamin i minerałów, a także ich właściwości. Przygotowywanie koktajlu sokowego w sokowirówce powoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, a jest to bardzo niepożądane w diecie sokowej. Nie otrzymamy wtedy po prostu efektów, które oczekujemy. Ze względu na technikę wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszystkie soki i zupy musimy przechowywać w chłodnym miejscu, np. w lodówce, a także chronić przed promieniami słonecznymi. 

Jesteś uzależniony/a od nikotyny?

Dobrze że nie od LSD! Jeśli palisz pety nałogowo, pamiętaj o tym, że po pierwsze to najlepiej rzucić, a po drugie to palenie fajek opóźni działanie diety sokowej, a w dodatku nie będzie ona aż tak efektywna jak mogłaby być! Najlepszym scenariuszem jest całkowite rzucenie albo chociaż zmniejszenie ilości palonych papierosów już na kilka dni przed dietą sokową do całkowitego minimum.

Nie z tego miasta? Sprawdź te:

Ostatnia aktualizacja