Dieta sokowa Radom

Jesteś zdecydowany zamówić detoks sokowy w Radomiu? Bardzo dobra decyzja! Dieta sokowa jest bardzo popularna w Twoim mieście, a dużo osób zamawia ją z dostarczeniem pod adres zamieszkania! Przez co dieta sokowa jest taka popularna? Sprawdź garść informacji na temat diety sokowej w Radomiu!

Dieta sokowa w Radomiu to

dieta sokowa Radom detoks sokowy Radom

Odkwaszanie ciała

Bardzo tego potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest bardzo dużo niepotrzebnych substancji, to dodatkowo bardzo długo zatrzymują się w nim. Raz na jakiś czas trzeba to naprawić i zmienić działanie naszego organizmu.

dieta sokowa Radom detoks sokowy Radom

Brak skutków ubocznych

Wiele diet źle prowadzonych mogą doprowadzić do wielu, niekorzystnych skutków. Jeśli poprowadzisz np. dietę czekoladową w niepoprawny sposób, bez jakichkolwiek badań, odczujesz to na swoim życiu lub zdrowiu. Dieta sokowa jest na tyle łatwa i uniwersalna, że nie ma co tutaj popsuć!

dieta sokowa Radom detoks sokowy Radom

Świeżość i naturalność

To potrzebujemy w czasach, kiedy wszystko ma więcej chemii niż tablica Mendelejewa. Dieta sokowa to soki stworzone z całkowicie świeżych warzyw i owoców, a dzięki odpowiedniemu przechowywaniu, utrzymują one swoje właściwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat diety sokowej? Sprawdź nasz wpis o detoksie sokowym pt. “dieta sokowa”.

Jak cateringi dietetyczne przygotowują dietę sokową?

Wszystkie posiłki, które są przygotowywane przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które przywożą na teren miasta Radom, są pakowane na dzień przed dostawą diety sokowej. Każdy z posiłków z pewnością są świeże i mają bardzo dużą ilość witamin i minerałów.

Każdy sok zawiera naturalnie hodowane warzywa i owoce i to jedyny składnik tych pysznych posiłków. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy smaku czy innej chemii, która spowoduje, że Twój organizm będzie jeszcze bardziej zatoksykowany. 

Wszystkie cztery soki (czasem jeden sok jest zamieniany na zupę dla zmiany smaku) są zawsze bezpiecznie zamknięte, żeby powietrze się do nich nie dostawało i są dostarczane w niskiej temperaturze. Nie może bowiem dojść do podgrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok skiśnie, a my będziemy mieć skutek trzech dni diety sokowej zaraz po wypiciu jednego soku. 

Catering dietetyczny z Radomia czy jakiegokolwiek innego miasta, zatrudnia profesjonalistów, którzy muszą wiedzieć jak tworzyć dietę sokową dla Ciebie. Istnieją tu bowiem pewne zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele przepisów na dietę sokową i można podzielić je na kilka kolorów – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

dieta sokowa Radom detoks sokowy Radom
Zielone

Popularne przekonanie, że zielony wiąże się bezpośrednio z warzywami jest nieodzowny, tak samo jest w diecie sokowej. Ogromna ilość tutaj warzyw, ale znajdziemy tutaj także trochę owoców, tylko i wyłącznie dla smaku. Zazwyczaj, zielone koktajle przygotowywane są z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tygrysków, które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

dieta sokowa Radom detoks sokowy Radom
Pomarańczowe

Pomarańczowy kolor najbardziej kojarzy się z… pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W diecie sokowej o kolorze pomarańczowym, wykorzystuje się warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia i oczywiście imbir dla indywidualistów.

dieta sokowa Radom detoks sokowy Radom
Czerwone

Skoro gramy w zielone, to gramy też w czerwone 😉 Najlepszy czerwony kolor uzyskamy dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Najczęściej podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Są tutaj także soki w całości stworzone z czerwonych owoców, jak np. arbuz. 

dieta sokowa Radom detoks sokowy Radom
Fioletowe

Do tej drużyny capacity rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest przede wszystkim z wiśni. To dzięki nimi soki warzywno-owocowe mają fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Można czasem natrafić na seler naciowy, który sprawia, że kwiat smaku jest przecudowny.

Wszystkie soki, które są tworzone przez cateringi dietetyczne, powinny być stworzone techniką cold press. Skupia się ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, dzięki czemu nie dochodzi complete utracenia naturalnych witamin i minerałów, a także ich właściwości. Zrobienie koktajlu sokowego w sokowirówce spowoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, a jest to bardzo niepożądane w diecie sokowej. Nie otrzymamy wtedy po prostu oczekiwanych przez nas efektów. Ze względu na technikę wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszystkie soki i zupy trzeba trzymać w chłodnym miejscu, np. w lodówce i chronić przed wszelkimi promieniami słonecznymi. 

Uzależniony/a od nikotyny?

Dobrze że nie od LSD! Jeśli palisz fajury nałogowo, pamiętaj o tym, że po pierwsze to zdecydowanie najlepiej rzucić, a po drugie to palenie papierosów opóźni działanie diety sokowej, a dodatkowo nie będzie ona tak efektywna jak mogłaby być! Najlepszym scenariuszem jest całkowite rzucenie albo chociaż ograniczenie ich już na kilka dni przed dietą sokową do całkowitego minimum.

Nie z tego miasta? Sprawdź te: