Dieta sokowa Radom

Jesteś zdecydowany zamówić detoks sokowy w Radomiu? Bardzo dobra decyzja! Dieta sokowa to bardzo popularna dieta w Twoim mieście, a dużo osób chce zamówić ją z dostawą pod adres zamieszkania! Co sprawia, że dieta sokowa jest taka popularna?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Do Radomia dowożą cateringi:

detoks sokowy Radom

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Radom

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Radom

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Radomiu to przede wszystkim

detoks sokowy Radom

Odkwaszanie ciała
To czego bardzo potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest wiele toksyn, to w dodatku zatrzymują się bardzo długo. Co jakiś czas należy to poprawić i zmienić działanie naszego organizmu.

detoks sokowy Radom

Nie mamy skutków ubocznych
Wiele diet źle prowadzonych mogą doprowadzić do wielu, niekorzystnych skutków. Jeśli przeprowadzisz np. dietę ketogeniczną w zły sposób, bez jakichkolwiek badań, możesz odczuć to na swoim życiu i zdrowiu. Dieta sokowa jest na tyle łatwa i uniwersalna, że nie ma co tutaj popsuć!

dieta sokowa Radom

Świeżutko i naturalnie
To potrzebujemy w czasach, gdy wszystko jest naszpikowane chemią. Dieta sokowa to soki stworzone ze świeżych warzyw i owoców, a dzięki odpowiedniemu przechowywaniu, utrzymują one swoje zdrowotne właściwości.

Więcej o diecie sokowej? Przeczytaj nasz wpis o tej oczyszczającej diecie pt. “dieta sokowa”.

Jak cateringi dietetyczne tworzą dietę sokową?

Wszystkie posiłki, które są przygotowywane przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które dowożą na teren miasta Radom, są pakowane na dzień przed dostawą diety sokowej. Każdy z posiłków z pewnością są świeże i posiadają bardzo dużo witamin i minerałów.
Wszystkie soki zawierają naturalnie hodowane warzywa i owoce i jest to jedyny składnik tego pysznego posiłku. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy czy innej chemii, która sprawi, że Twój organizm będzie jeszcze bardziej zatoksykowany.
Wszystkie cztery soki (czasem jeden sok jest zamieniany na zupę dla urozmaicenia) są zawsze bezpiecznie zamknięte, aby powietrze nie dostawało się do środka i są dostarczane w niskiej temperaturze. Nie może bowiem dojść do przypadkowego podgrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok skiśnie, a my będziemy mieć rezultaty trzech dni diety sokowej zaraz po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Radomia czy jakiegokolwiek innego miasta, ma profesjonalnych dietetyków, którzy muszą wiedzieć jak tworzyć dietę sokową dla Ciebie. Są tu bowiem zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele przepisów na dietę sokową i można podzielić je na cztery kolory – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Radom

Zielone

Popularne przekonanie, że zielony wiąże się z warzywami jest nieodzowny, podobnie jest w diecie sokowej. Bardzo dużo tutaj warzyw, ale znajdziemy tutaj także trochę owoców, tylko i wyłącznie dla smaku. Zazwyczaj, zielone koktajle przygotowywane są z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tych osób które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Radom

Pomarańczowe

Pomarańczowy kolor najbardziej kojarzy się z… pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W ramach detoksu sokowego o kolorze pomarańczowym, wykorzystuje się warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia i oczywiście imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Radom

Czerwone

Skoro gramy w zielone, to gramy też w czerwone 😉 Najpiękniejszy czerwony kolor uzyskamy dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Najczęściej podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Można też znaleźć soki w całości stworzone z czerwonych owoców, np. arbuz.

detoks sokowy Radom

Fioletowe

Do tej drużyny facility rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest przede wszystkim z wiśni. To dzięki nimi soki warzywno-owocowe mają fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Można czasem natrafić na seler naciowy, który sprawia, że kwiat smaku jest przecudowny.

Każdy z soków, które są przygotowywane przez cateringi dietetyczne, powinny być stworzone techniką cold press. Polega ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, które nie pozwalają utracić naturalne witaminy i minerały, a także ich właściwości. Zrobienie koktajlu sokowego w sokowirówce spowoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, niepożądane w diecie sokowej. Nie będziemy mieć wtedy po prostu oczekiwanych przez nas efektów. Technika wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszelkie soki i zupy musimy przechowywać w chłodnym miejscu, np. w lodówce i chronić przed promieniami słonecznymi. 

Jesteś uzależniony/a od nikotyny?

Dobrze że nie od koksu! Jeśli palisz papierosy nałogowo, pamiętaj o tym, że po pierwsze to najlepiej rzucić, a po drugie to palenie fajków opóźni działanie diety sokowej, a dodatkowo nie będzie ona aż tak efektywna jak mogłaby być! Najlepszym scenariuszem jest rzucenie lub chociaż zmniejszenie ilości palonych papierosów już na trochę przed dietą sokową do całkowitego minimum.

Nie z tego miasta? Popatrz na:

Ostatnia aktualizacja