Dieta sokowa Opole

Jesteś zdecydowany zamówić dietę sokową w Opolu? Idealny pomysł! Detoks sokowy to bardzo popularna dieta w Twoim mieście, a dużo osób chce zamówić ją z dostarczeniem pod adres zamieszkania! Przez co dieta sokowa jest taka popularna?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Do Opola dowożą diety pudełkowe:

detoks sokowy Opole

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Opole

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Opole

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Opolu to

detoks sokowy Opole

Detoksykacja ciała
To czego bardzo potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest wiele niepotrzebnych substancji, to dodatkowo utrzymują się bardzo długo. Raz na jakiś czas należy to poprawić i zmienić działanie naszego organizmu.

detoks sokowy Opole

Nie ma skutków ubocznych
Bardzo dużo diet źle prowadzonych mogą doprowadzić do wielu, niekorzystnych skutków. Jeśli przeprowadzisz np. dietę paleo w zły sposób, bez jakichkolwiek badań, możesz odczuć to na swojej jakości życia. Dieta sokowa jest na tyle łatwa i uniwersalna, że nie ma co tutaj zepsuć!

dieta sokowa Opole

Świeżość i naturalność
To jest to, co potrzebujemy w czasach, gdy wszystko ma więcej chemii niż tablica Mendelejewa. Dieta sokowa to soki stworzone ze świeżych warzyw i owoców, a dzięki odpowiedniemu przechowywaniu, utrzymują one swoje zdrowotne właściwości.

Więcej o diecie sokowej? Sprawdź nasz wpis o detoksie sokowym pt. “dieta sokowa”.

W jaki sposób cateringi dietetyczne tworzą dietę sokową?

Wszystkie posiłki, które są przygotowywane przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które przywożą na teren miasta Opole, są pakowane na dzień przed dostarczeniem diety sokowej. Każdy z posiłków z pewnością są świeże i w swoim składzie zawierają bardzo dużo witamin.
Wszystkie soki zawierają naturalnie hodowane warzywa i owoce i jest to jedyny składnik tego pysznego posiłku. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy czy innej chemii, która spowoduje, że Twój organizm będzie miał jeszcze więcej toksyn.
Każdy z czterech soków (czasami jeden sok jest zamieniany na zupę dla poczucia jedzenia prawdziwego posiłku) są zawsze bezpiecznie zamknięte, żeby powietrze się do nich nie dostawało i są dostarczane w specjalnych mobilnych chłodniach. Nie może bowiem dojść do podgrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok będzie skiśnięty, a my będziemy mieć rezultaty trzech dni diety sokowej już po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Opola czy jakiegokolwiek innego miasta, ma profesjonalistów, którzy wiedzą jak przygotować dietę sokową dla Ciebie. Istnieją tu bowiem pewne zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele różnych przepisów na dietę sokową i można podzielić je na kilka kolorów – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Opole

Zielone

Normalne przekonanie, że zielony wiąże się bezpośrednio z warzywami jest bezpośrednio skorelowany, podobnie jest w diecie sokowej. Ogromna ilość tutaj warzyw, ale można także znaleźć tutaj trochę owoców, ale tylko dla smaku. Zazwyczaj, zielone koktajle przygotowuje się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla osób które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Opole

Pomarańczowe

Z czym kojarzy Ci się najbardziej pomarańczowy? Z.. pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W diecie sokowej o kolorze pomarańczowym, można wykorzystać warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia no i imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Opole

Czerwone

Skoro gramy w zielone, to gramy też w czerwone 😉 Najpiękniejszy czerwony kolor będziemy mieć dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Często podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Są tutaj także soki w całości stworzone z czerwonych owoców, jak np. arbuz.

detoks sokowy Opole

Fioletowe

Do tej drużyny capability rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest przede wszystkim z wiśni. To dzięki nimi soki warzywno-owocowe mają fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Można czasem natrafić na seler naciowy, który sprawia, że kwiat smaku jest taki że hohoho.

Wszystkie soki, które są przygotowywane przez cateringi dietetyczne, powinny być stworzone techniką cold press. Skupia się ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, które nie powodują utraty witamin i minerałów, a także ich właściwości. Zrobienie koktajlu sokowego w sokowirówce powoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, co jest bardzo niepożądane przy diecie sokowej. Nie otrzymamy wtedy po prostu efektów, które oczekujemy. Technika wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszelkie soki i zupy musisz przechowywać w zimnym miejscu, np. w lodówce i chronić przed promieniami słonecznymi. 

Uzależniony/a od nikotyny?

Dobrze że nie od LSD! Jeśli palisz fajki nałogowo, pamiętaj o tym, że po pierwsze to najlepiej rzucić, a po drugie to palenie petów opóźni działanie diety sokowej, a dodatkowo nie będzie ona aż tak efektywna jak mogłaby być! Najlepszym scenariuszem jest rzucenie lub chociaż zmniejszenie ilości palonych papierosów już na kilka dni przed dietą sokową do całkowitego minimum.

Nie jesteś z tego miasta? Sprawdź te:

Ostatnia aktualizacja