Dieta sokowa Olsztyn

Chcesz zamówić detoks sokowy w Olsztynie? Bardzo dobry wybór! Detoks sokowy jest bardzo popularny w mieście, z którego pochodzisz, a dużo osób zamawia ją z dostawą do domu! Przez co dieta sokowa jest taka popularna?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Diety pudełkowe, które dowożą do Olsztyna:

detoks sokowy Olsztyn

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Olsztyn

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Olsztyn

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Olsztynie to głównie

detoks sokowy Olsztyn

Odkwaszanie ciała
Bardzo tego potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest wiele toksyn, to dodatkowo zatrzymują się bardzo długo. Co jakiś czas trzeba to naprawić i wyregulować funkcjonowanie naszego organizmu.

detoks sokowy Olsztyn

Nie ma skutków ubocznych
Często źle przeprowadzone diety mogą doprowadzić do wielu, niekorzystnych skutków. Jeśli wykorzystujesz np. dietę if w niepoprawny sposób, bez jakichkolwiek badań, odczujesz to na swojej jakości życia. Dieta sokowa jest na tyle łatwa i uniwersalna, że nie ma co tutaj popsuć!

dieta sokowa Olsztyn

Świeżość i naturalność
To jest to, co potrzebujemy w czasach, gdy wszystko jest naszpikowane chemią. Dieta sokowa to soki przygotowane z całkowicie świeżych warzyw i owoców, a w połączeniu z właściwym, utrzymują one swoje lecznicze właściwości.

Więcej informacji na temat diety sokowej? Przeczytaj nasz wpis o tej oczyszczającej diecie pt. “dieta sokowa”.

W jaki sposób cateringi dietetyczne przygotowują dietę sokową?

Każdy posiłek, który jest przygotowywany przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które przywożą na teren miasta Olsztyn, są pakowane na dzień przed dostawą diety sokowej. Wszystkie posiłki z pewnością są świeże i zawierają bardzo dużo witamin i minerałów.
Wszystkie soki zawierają naturalnie hodowane warzywa i owoce i jest to jedyny składnik tych pysznych posiłków. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy smaku czy innej chemii, która sprawi, że Twój organizm będzie miał jeszcze więcej toksyn.
Każdy z czterech soków (czasami jeden posiłek w postaci soku jest zamieniany na zupę dla poczucia jedzenia prawdziwego posiłku) są zawsze szczelnie zamknięte, żeby powietrze się do nich nie dostawało i są dostarczane w odpowiedniej temperaturze. Nie może bowiem dojść do podgrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok będzie skiśnięty, a my będziemy mieć skutek trzech dni diety sokowej już po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Olsztyna czy jakiegokolwiek innego miasta, ma profesjonalnych dietetyków, którzy wiedzą jak tworzyć dietę sokową dla Ciebie. Istnieją tu bowiem pewne zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele różnych przepisów na dietę sokową i dzieli się je na kilka kolorów – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Olsztyn

Zielone

Popularne przekonanie, że kolor zielony wiąże się bezpośrednio z warzywami jest nieodzowny, tak samo jest w diecie sokowej. Bardzo dużo tutaj warzyw, ale znajdziemy tutaj także trochę owoców, tylko i wyłącznie dla smaku. Zazwyczaj, zielone koktajle przygotowuje się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla osób które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Olsztyn

Pomarańczowe

Pomarańczowy kolor najbardziej kojarzy się z… pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W diecie sokowej o kolorze pomarańczowym, można wykorzystać warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia no i imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Olsztyn

Czerwone

Jak już było zielone, to musi też być czerwone 😉 Najpiękniejszy czerwony kolor będziemy mieć dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Często podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Można też znaleźć soki w całości stworzone z czerwonych owoców, np. arbuz.

detoks sokowy Olsztyn

Fioletowe

Do naszych aptitude rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest z wiśni. To one sprawiają, że soki warzywno-owocowe mają fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Czasem trafimy na seler naciowy, który sprawia, że kwiat smaku jest przecudowny.

Każdy z soków, które są przygotowywane przez cateringi dietetyczne, powinny być stworzone techniką cold press. Polega ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, które nie pozwalają utracić naturalne witaminy i minerały, a także ich właściwości. Zrobienie koktajlu sokowego w sokowirówce spowoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, co jest bardzo niepożądane w diecie sokowej. Nie będziemy mieć wtedy po prostu oczekiwanych przez nas efektów. Technika wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszelkie soki i zupy trzeba przechowywać w zimnym miejscu, np. w lodówce i chronić przed promieniami słonecznymi. 

Jesteś uzależniony/a od nikotyny?

Dobrze że nie od mefedronu! Jeśli palisz fajury nałogowo, musisz pamiętać o tym, że po pierwsze to najlepiej rzucić, a po drugie to palenie petów opóźni działanie diety sokowej, a w dodatku nie będzie ona aż tak efektywna jak mogłaby być! Najlepszym scenariuszem jest całkowite rzucenie albo chociaż ograniczenie ich już na trochę przed dietą sokową do całkowitego minimum.

Nie z tego miasta? Popatrz na:

Ostatnia aktualizacja