Dieta sokowa Lublin

Szukasz diety sokowej w Lublinie? Bardzo dobry pomysł! Dieta sokowa to bardzo popularna dieta w mieście, z którego pochodzisz, a wiele osób chce zamówić ją z dostarczeniem do domu! Przez co dieta sokowa jest taka popularna?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Do Lublina dowożą cateringi dietetyczne:

detoks sokowy Lublin

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Lublin

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Lublin

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Lublinie to

detoks sokowy Lublin

Detoksykacja ciała
To czego bardzo potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest wiele toksyn, to w dodatku bardzo długo zatrzymują się w nim. Co jakiś czas trzeba to naprawić i wyregulować działanie naszego organizmu.

detoks sokowy Lublin

Nie mamy skutków ubocznych
Wiele diet źle prowadzonych mogą doprowadzić do wielu, niekorzystnych skutków. Jeśli wykorzystujesz np. dietę dukana w zły sposób, bez jakichkolwiek badań, możesz odczuć to na swoim życiu lub zdrowiu. Dieta sokowa jest na tyle łatwa i uniwersalna, że nie ma co tutaj popsuć!

dieta sokowa Lublin

Świeżutko i naturalnie
Tego potrzebujemy w czasach, kiedy wszystko ma więcej chemii niż tablica Mendelejewa. Dieta sokowa to soki przygotowane z całkowicie świeżych warzyw i owoców, a dzięki właściwemu przechowywaniu, utrzymują one swoje właściwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat diety sokowej? Sprawdź nasz wpis o detoksie sokowym pt. “dieta sokowa”.

Jak cateringi dietetyczne przygotowują dietę sokową?

Każdy posiłek, który jest przygotowywany przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które przywożą na teren miasta Lublin, są przygotowywane dzień przed dostawą diety sokowej. Każdy z posiłków z pewnością są świeże i zawierają bardzo dużo witamin.
Każdy sok zawiera naturalnie hodowane warzywa i owoce i to jedyny składnik tego pysznego posiłku. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy czy innej chemii, która spowoduje, że Twój organizm będzie miał jeszcze więcej toksyn.
Wszystkie cztery soki (czasami jeden sok jest zamieniany na zupę dla urozmaicenia) są zawsze szczelnie zamknięte, aby powietrze się do nich nie dostawało i są dostarczane w specjalnych mobilnych chłodniach. Nie może bowiem dojść do podgrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok skiśnie, a my będziemy mieć rezultaty trzech dni diety sokowej już po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Lublina czy jakiegokolwiek innego miasta, zatrudnia profesjonalistów, którzy muszą wiedzieć jak przygotować dietę sokową dla Ciebie. Istnieją tu bowiem pewne zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele przepisów na dietę sokową i dzieli się je na cztery kolory – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Lublin

Zielone

Normalne przekonanie, że zielony wiąże się z warzywami jest nieodzowny, podobnie jest w diecie sokowej. Bardzo dużo tutaj warzyw, ale można także znaleźć tutaj trochę owoców, ale tylko dla smaku. Standardowo, zielone koktajle tworzy się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tygrysków, które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Lublin

Pomarańczowe

Pomarańczowy kolor najbardziej kojarzy się z… pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W diecie sokowej o kolorze pomarańczowym, można wykorzystać warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia i oczywiście imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Lublin

Czerwone

Skoro gramy w zielone, to gramy też w czerwone 😉 Najpiękniejszy czerwony kolor będziemy mieć dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Najczęściej podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Są tutaj także soki w całości stworzone z czerwonych owoców, np. arbuz.

detoks sokowy Lublin

Fioletowe

Do naszych skill rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest z wiśni. To one sprawiają, że soki warzywno-owocowe przyjmują fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Czasem trafimy na seler naciowy, który sprawia, że kwiat smaku jest taki że hohoho.

Każdy z soków, które są przygotowywane przez cateringi dietetyczne, powinny być stworzone techniką cold press. Polega ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, które nie pozwalają utracić naturalne witaminy i minerały, a także ich zdrowotnych właściwości. Zrobienie koktajlu sokowego w sokowirówce powoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, niepożądane w diecie sokowej. Nie otrzymamy wtedy po prostu efektów, które oczekujemy. Technika wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszystkie soki i zupy musimy przechowywać w chłodnym miejscu, np. w lodówce i chronić przed promieniami słonecznymi. 

Jesteś uzależniony/a od nikotyny?

Dobrze że nie od LSD! Jeśli palisz papierosy nałogowo, musisz pamiętać o tym, że po pierwsze to najlepiej rzucić, a po drugie to palenie papierosów opóźni działanie diety sokowej, a w dodatku nie będzie ona tak efektywna jak mogłaby być! Najlepszym scenariuszem jest rzucenie lub chociaż ograniczenie ich już na kilka dni przed dietą sokową, a najlepiej do całkowitego minimum.

Nie jesteś z tego miasta? Popatrz na:

Ostatnia aktualizacja