Dieta sokowa Łódź

Szukasz diety sokowej w Łodzi? Idealny wybór! Dieta sokowa to bardzo popularna dieta w Twoim mieście, a dużo osób chce zamówić ją z dostarczeniem pod drzwi! Co ma w sobie takiego dieta sokowa, że wszyscy chcą z niej skorzystać?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Diety pudełkowe, które dowożą do Łodzi:

detoks sokowy Łódź

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Łódź

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Łódź

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Łodzi to przede wszystkim

detoks sokowy Łódź

Odkwaszanie ciała
Bardzo tego potrzebujemy! Nie dość, że w naszym organizmie jest bardzo dużo niepotrzebnych substancji, to dodatkowo utrzymują się bardzo długo. Co jakiś czas należy to poprawić i zmienić działanie naszego organizmu.

detoks sokowy Łódź

Nie ma skutków ubocznych
Często źle przeprowadzone diety mogą doprowadzić do wielu, złych skutków. Jeśli wykorzystujesz np. dietę sirtuinową w niepoprawny sposób, bez badań, możesz odczuć to na swoim życiu lub zdrowiu. Dieta sokowa to prościzna, a w dodatku jest uniwersalna, nie ma co tutaj popsuć!

dieta sokowa Łódź

Świeżutko i naturalnie
To jest to, co potrzebujemy w czasach, kiedy wszystko jest naszpikowane chemią. Dieta sokowa to soki stworzone ze świeżych warzyw i owoców, a w połączeniu z właściwym, utrzymują one swoje właściwości.

Więcej o diecie sokowej? Sprawdź nasz wpis o tej oczyszczającej diecie pt. “dieta sokowa”.

Jak cateringi dietetyczne przygotowują dietę sokową?

Każdy posiłek, który jest przygotowywany przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które dowożą na teren miasta Łódź, są przygotowywane na dzień przed dostawą diety sokowej. Wszystkie posiłki z pewnością są świeże i w swoim składzie mają bardzo dużo witamin.
Wszystkie soki zawierają naturalnie hodowane warzywa i owoce i to jedyny składnik tych pysznych posiłków. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy smaku czy innej chemii, która sprawi, że Twój organizm będzie miał jeszcze więcej toksyn.
Wszystkie cztery soki (czasem jeden sok jest zamieniany na zupę dla zmiany smaku) są zawsze szczelnie zamknięte, aby powietrze nie dostawało się do środka i są dostarczane w mobilnych lodówkach. Nie może bowiem dojść do przypadkowego zagrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok będzie skiśnięty, a my będziemy mieć rezultaty trzech dni diety sokowej już po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Łodzi czy jakiegokolwiek innego miasta, ma profesjonalistów, którzy wiedzą jak tworzyć dietę sokową dla Ciebie. Istnieją tu bowiem zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele różnych przepisów na dietę sokową i można podzielić je na cztery kolory – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Łódź

Zielone

Popularne przekonanie, że kolor zielony wiąże się bezpośrednio z warzywami jest nieodzowny, podobnie jest w przypadku diety sokowej. Ogromna ilość tutaj warzyw, ale znajdziemy tutaj także trochę owoców, tylko i wyłącznie dla smaku. Naturalnie, zielone koktajle przygotowuje się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tygrysków, które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Łódź

Pomarańczowe

Pomarańczowy kolor najbardziej kojarzy się z… pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W diecie sokowej o kolorze pomarańczowym, można wykorzystać warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia no i imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Łódź

Czerwone

Jak już było zielone, to musi też być czerwone 😉 Najlepszy czerwony kolor będziemy mieć dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Najczęściej podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Są tutaj także soki w całości stworzone z czerwonych owoców, jak np. arbuz.

detoks sokowy Łódź

Fioletowe

Do naszych power rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest przede wszystkim z wiśni. To dzięki nimi soki warzywno-owocowe przyjmują fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Czasem trafimy na seler naciowy, dzięki któremu kwiat smaku jest przecudowny.

Każdy z soków, które są przygotowywane przez cateringi dietetyczne, powinny być stworzone techniką cold press. Polega ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, dzięki czemu nie dochodzi pull off utracenia naturalnych witamin i minerałów, a także ich właściwości. Zrobienie koktajlu sokowego w sokowirówce powoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, a jest to bardzo niepożądane przy diecie sokowej. Nie otrzymamy wtedy po prostu efektów, które oczekujemy. Ze względu na technikę wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszelkie soki i zupy musisz przechowywać w zimnym miejscu, np. w lodówce, a także chronić przed wszelkimi promieniami słonecznymi. 

Jesteś uzależniony/a od papierosów?

Dobrze że nie od marichuaniny! Jeśli palisz fajury nałogowo, pamiętaj o tym, że po pierwsze to zdecydowanie najlepiej rzucić, a po drugie to palenie fajków opóźni działanie diety sokowej, a dodatkowo nie będzie ona aż tak efektywna jak mogłaby być! Idealnym scenariuszem jest całkowite rzucenie lub chociaż zmniejszenie ilości palonych papierosów już na kilka dni przed dietą sokową do całkowitego minimum.

Nie jesteś z tego miasta? Popatrz na:

Ostatnia aktualizacja