Dieta sokowa Kraków

Chcesz zamówić dietę sokową w Krakowie? Bardzo dobry pomysł! Detoks sokowy jest bardzo popularny w mieście, z którego pochodzisz, a dużo osób zamawia ją z dowozem do domu! Co sprawia, że dieta sokowa jest taka popularna?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Diety pudełkowe, które dowożą do Krakowa:

detoks sokowy Kraków

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Kraków

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Kraków

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Krakowie to przede wszystkim

detoks sokowy Kraków

Detoksykacja ciała
To czego bardzo potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest wiele toksyn, to dodatkowo utrzymują się bardzo długo. Raz na jakiś czas trzeba to naprawić i wyregulować działanie naszego organizmu.

detoks sokowy Kraków

Bez skutków ubocznych
Często źle przeprowadzone diety mogą doprowadzić do wielu, złych skutków. Jeśli wykorzystujesz np. dietę dukana w zły sposób, bez dodatkowych badań, możesz odczuć to na swojej jakości życia. Dieta sokowa to prościzna, a w dodatku jest uniwersalna, nie ma co tutaj zepsuć!

dieta sokowa Kraków

Świeżutko i naturalnie
To jest to, co potrzebujemy w czasach, kiedy wszystko ma więcej chemii niż tablica Mendelejewa. Dieta sokowa to soki stworzone ze świeżych warzyw i owoców, a dzięki właściwemu przechowywaniu, utrzymują one swoje lecznicze właściwości.

Więcej informacji na temat diety sokowej? Przeczytaj nasz wpis o detoksie sokowym pt. “dieta sokowa”.

Jak cateringi dietetyczne tworzą dietę sokową?

Każdy posiłek, który jest przygotowywany przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które dowożą na teren miasta Kraków, są pakowane dzień przed dostarczeniem diety sokowej. Wszystkie posiłki z pewnością są świeże i zawierają bardzo dużą ilość witamin.
Każdy sok zawiera naturalnie hodowane warzywa i owoce i to jedyny składnik tych pysznych posiłków. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy czy innej chemii, która sprawi, że Twój organizm będzie miał jeszcze więcej toksyn.
Wszystkie cztery soki (czasami jeden sok jest zamieniany na zupę dla zmiany smaku) są zawsze bezpiecznie zamknięte, żeby powietrze się do nich nie dostawało i są dostarczane w niskiej temperaturze. Nie może bowiem dojść do przypadkowego zagrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok skiśnie, a my będziemy mieć rezultaty trzech dni diety sokowej już po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Krakowa czy jakiegokolwiek innego miasta, zatrudnia profesjonalnych dietetyków, którzy muszą wiedzieć jak tworzyć dietę sokową dla Ciebie. Istnieją tu bowiem zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele przepisów na dietę sokową i dzieli się je na kilka kolorów – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Kraków

Zielone

Normalne przekonanie, że zielony wiąże się z warzywami jest nieodzowny, podobnie jest w diecie sokowej. Ogromna ilość tutaj warzyw, ale można także znaleźć tutaj trochę owoców, ale tylko dla smaku. Zazwyczaj, zielone koktajle tworzy się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tygrysków, które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Kraków

Pomarańczowe

Z czym kojarzy Ci się najbardziej pomarańczowy? Z.. pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W ramach detoksu sokowego o kolorze pomarańczowym, można wykorzystać warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia i oczywiście imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Kraków

Czerwone

Skoro gramy w zielone, to gramy też w czerwone 😉 Najpiękniejszy czerwony kolor uzyskamy dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Często podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Można też znaleźć soki w całości stworzone z czerwonych owoców, jak np. arbuz.

detoks sokowy Kraków

Fioletowe

Do tej drużyny power rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest przede wszystkim z wiśni. To dzięki nimi soki warzywno-owocowe przyjmują fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Można czasem natrafić na seler naciowy, który sprawia, że kwiat smaku jest przecudowny.

Wszystkie soki, które są przygotowywane przez cateringi dietetyczne, powinny być stworzone techniką cold press. Polega ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, które nie pozwalają utracić naturalne witaminy i minerały, a także ich zdrowotnych właściwości. Przygotowywanie koktajlu sokowego w sokowirówce spowoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, co jest bardzo niepożądane w diecie sokowej. Nie otrzymamy wtedy po prostu oczekiwanych przez nas efektów. Ze względu na technikę wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszelkie soki i zupy należy przechowywać w zimnym miejscu, np. w lodówce i chronić przed promieniami słonecznymi. 

Uzależniony/a od papierosów?

Dobrze że nie od marichuaniny! Jeśli palisz fajki nałogowo, pamiętaj o tym, że po pierwsze to najlepiej rzucić, a po drugie to palenie fajek opóźni działanie diety sokowej, a dodatkowo nie będzie ona tak efektywna jak mogłaby być! Idealnym scenariuszem jest rzucenie lub chociaż zmniejszenie ilości palonych papierosów już na trochę przed dietą sokową, a najlepiej do całkowitego minimum.

Nie z tego miasta? Popatrz na:

Ostatnia aktualizacja