Dieta sokowa Kielce

Jesteś zdecydowany zamówić dietę sokową w Kielcach? Idealna decyzja! Detoks sokowy to bardzo popularna dieta w mieście, z którego pochodzisz, a dużo osób zamawia ją z dowozem pod adres zamieszkania! Czym jest dieta sokowa, że wszyscy chcą jej spróbować?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Do Kielc dowożą cateringi dietetyczne:

detoks sokowy Kielce

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Kielce

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Kielce

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Kielcach to

detoks sokowy Kielce

Detoksykacja organizmu
Bardzo tego potrzebujemy! Nie dość, że w naszym organizmie jest bardzo dużo niepotrzebnych substancji, to dodatkowo utrzymują się bardzo długo. Co jakiś czas trzeba to poprawić i wyregulować działanie naszego organizmu.

detoks sokowy Kielce

Nie ma skutków ubocznych
Bardzo dużo diet źle prowadzonych mogą doprowadzić do wielu, niefajnych skutków. Jeśli przeprowadzisz np. dietę dukana w zły sposób, bez badań, możesz odczuć to na swoim życiu i zdrowiu. Dieta sokowa jest na tyle łatwa i uniwersalna, że nie ma co tutaj zepsuć!

dieta sokowa Kielce

Świeżość i naturalność
To jest to, co potrzebujemy w czasach, gdy wszystko jest naszpikowane chemią. Dieta sokowa to soki stworzone z całkowicie świeżych warzyw i owoców, a w połączeniu z właściwym, utrzymują one swoje zdrowotne właściwości.

Więcej o diecie sokowej? Przeczytaj nasz wpis o tej oczyszczającej diecie pt. “dieta sokowa”.

Jak cateringi dietetyczne tworzą dietę sokową?

Wszystkie posiłki, które są przygotowywane przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które dowożą na teren miasta Kielce, są pakowane na dzień przed dostarczeniem diety sokowej. Wszystkie posiłki z pewnością są świeże i w swoim składzie mają bardzo dużo witamin.
Wszystkie soki zawierają naturalnie hodowane warzywa i owoce i to jedyny składnik tych pysznych posiłków. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy smaku czy innej chemii, która sprawi, że Twój organizm będzie miał jeszcze więcej toksyn.
Każdy z czterech soków (czasami jeden sok jest zamieniany na zupę dla urozmaicenia) są zawsze bezpiecznie zamknięte, aby powietrze nie dostawało się do środka i są dostarczane w specjalnych mobilnych lodówkach. Nie może bowiem dojść do podgrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok skiśnie, a my będziemy mieć skutek trzech dni diety sokowej zaraz po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Kielc czy jakiegokolwiek innego miasta, ma profesjonalnych dietetyków, którzy muszą wiedzieć jak przygotować dietę sokową dla Ciebie. Są tu bowiem zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele różnych przepisów na dietę sokową i można podzielić je na kilka kolorów – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Kielce

Zielone

Popularne przekonanie, że kolor zielony wiąże się bezpośrednio z warzywami jest nieodzowny, podobnie jest w diecie sokowej. Ogromna ilość tutaj warzyw, ale znajdziemy tutaj także trochę owoców, tylko i wyłącznie dla smaku. Standardowo, zielone koktajle tworzy się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla osób które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Kielce

Pomarańczowe

Z czym kojarzy Ci się najbardziej pomarańczowy? Z.. pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W ramach detoksu sokowego o kolorze pomarańczowym, można wykorzystać warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia no i imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Kielce

Czerwone

Jak już było zielone, to musi też być czerwone 😉 Najlepszy czerwony kolor uzyskamy dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Najczęściej podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Można też znaleźć soki w całości stworzone z czerwonych owoców, jak np. arbuz.

detoks sokowy Kielce

Fioletowe

Do tej drużyny skill rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest przede wszystkim z wiśni. To dzięki nimi soki warzywno-owocowe przyjmują fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Czasem trafimy na seler naciowy, dzięki któremu kwiat smaku jest taki że hohoho.

Wszystkie soki, które są tworzone przez cateringi dietetyczne, powinny być stworzone techniką cold press. Skupia się ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, które nie pozwalają utracić naturalne witaminy i minerały, a także ich zdrowotnych właściwości. Przygotowywanie koktajlu sokowego w sokowirówce powoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, a jest to bardzo niepożądane przy diecie sokowej. Nie otrzymamy wtedy po prostu oczekiwanych przez nas efektów. Ze względu na technikę wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszystkie soki i zupy trzeba przechowywać w zimnym miejscu, np. w lodówce, a także chronić przed wszelkimi promieniami słonecznymi. 

Uzależniony/a od papierosów?

Dobrze że nie od mefedronu! Jeśli palisz fajki nałogowo, pamiętaj o tym, że po pierwsze to najlepiej rzucić, a po drugie to palenie fajurek opóźni działanie diety sokowej, a dodatkowo nie będzie ona tak efektywna jak mogłaby być! Idealnym scenariuszem jest rzucenie lub chociaż zmniejszenie ilości palonych papierosów już na trochę przed dietą sokową, a najlepiej do całkowitego minimum.

Nie jesteś z tego miasta? Sprawdź te:

Ostatnia aktualizacja