Dieta sokowa Katowice

Poszukujesz diety sokowej w Katowicach? Idealny pomysł! Dieta sokowa jest bardzo popularna w Twoim mieście, a dużo osób chce zamówić ją z dowozem pod adres zamieszkania! Przez co dieta sokowa jest taka popularna?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Catering dietetyczny, który dowozi do Katowic:

detoks sokowy Katowice

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Katowice

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Katowice

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Katowicach to

detoks sokowy Katowice

Oczyszczanie organizmu
To czego bardzo potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest bardzo dużo toksyn, to w dodatku bardzo długo utrzymują się w nim. Co jakiś czas należy to naprawić i wyregulować funkcjonowanie naszego organizmu.

detoks sokowy Katowice

Nie mamy skutków ubocznych
Często źle przeprowadzone diety mogą doprowadzić do wielu, złych skutków. Jeśli poprowadzisz np. dietę ketogeniczną w niepoprawny sposób, bez dodatkowych badań, odczujesz to na swojej jakości życia. Dieta sokowa to prościzna, a w dodatku jest uniwersalna, nie ma co tutaj popsuć!

dieta sokowa Katowice

Świeżutko i naturalnie
To jest to, co potrzebujemy w czasach, kiedy wszystko jest naszpikowane chemią. Dieta sokowa to soki stworzone ze świeżych warzyw i owoców, a w połączeniu z odpowiednim, utrzymują oneprozdrowotne właściwości.

Więcej o diecie sokowej? Przeczytaj nasz wpis o tej oczyszczającej diecie pt. “dieta sokowa”.

W jaki sposób cateringi dietetyczne tworzą dietę sokową?

Każdy posiłek, który jest przygotowywany przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które dowożą na teren miasta Katowice, są pakowane na dzień przed dostawą diety sokowej. Każdy z posiłków z pewnością są świeże i w swoim składzie zawierają bardzo dużo witamin i minerałów.
Każdy sok zawiera naturalnie hodowane warzywa i owoce i jest to jedyny składnik tych pysznych posiłków. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy czy innej chemii, która spowoduje, że Twój organizm będzie jeszcze bardziej zatoksykowany.
Każdy z czterech soków (czasami jeden sok jest zamieniany na zupę dla urozmaicenia) są zawsze bezpiecznie zamknięte, aby powietrze nie dostawało się do środka i są dostarczane w mobilnych lodówkach. Nie może bowiem dojść do przypadkowego podgrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok skiśnie, a my będziemy mieć rezultaty trzech dni diety sokowej zaraz po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Katowic czy innego miasta, zatrudnia profesjonalnych dietetyków, którzy muszą wiedzieć jak tworzyć dietę sokową dla Ciebie. Są tu bowiem zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele przepisów na dietę sokową i dzieli się je na cztery kolory – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Katowice

Zielone

Normalne przekonanie, że kolor zielony wiąże się z warzywami jest nieodzowny, tak samo jest w diecie sokowej. Bardzo dużo tutaj warzyw, ale można także znaleźć tutaj trochę owoców, ale tylko dla smaku. Naturalnie, zielone koktajle przygotowuje się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tych osób które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Katowice

Pomarańczowe

Pomarańczowy kolor najbardziej kojarzy się z… pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W diecie sokowej o kolorze pomarańczowym, wykorzystuje się warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia no i imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Katowice

Czerwone

Jak już było zielone, to musi też być czerwone 😉 Najlepszy czerwony kolor będziemy mieć dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Często podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Można też znaleźć soki w całości stworzone z czerwonych owoców, np. arbuz.

detoks sokowy Katowice

Fioletowe

Do naszych capability rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest przede wszystkim z wiśni. To dzięki nimi soki warzywno-owocowe mają fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Czasem trafimy na seler naciowy, dzięki któremu kwiat smaku jest przecudowny.

Wszystkie soki, które są przygotowywane przez cateringi dietetyczne, powinny być wykonywane techniką cold press. Polega ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, które nie pozwalają utracić naturalne witaminy i minerały, a także ich zdrowotnych właściwości. Przygotowywanie koktajlu sokowego w sokowirówce spowoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, a jest to bardzo niepożądane w diecie sokowej. Nie będziemy mieć wtedy po prostu oczekiwanych przez nas efektów. Technika wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszystkie soki i zupy trzeba przechowywać w zimnym miejscu, np. w lodówce, a także chronić przed promieniami słonecznymi. 

Jesteś uzależniony/a od nikotyny?

Dobrze że nie od mefedronu! Jeśli palisz pety nałogowo, musisz pamiętać o tym, że po pierwsze to zdecydowanie najlepiej rzucić, a po drugie to palenie petów opóźni działanie diety sokowej, a w dodatku nie będzie ona aż tak efektywna jak mogłaby być! Idealnym scenariuszem jest całkowite rzucenie lub chociaż ograniczenie ich już na trochę przed dietą sokową, a najlepiej do całkowitego minimum.

Nie z tego miasta? Popatrz na:

Ostatnia aktualizacja