Dieta sokowa Gdynia

Chcesz zamówić detoks sokowy w Gdynii? Idealna decyzja! Dieta sokowa to bardzo popularna dieta w mieście, z którego pochodzisz, a wiele osób zamawia ją z dostawą pod drzwi! Czym jest dieta sokowa, że wszyscy chcą z niej skorzystać?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Do Gdynii dowożą cateringi dietetyczne:

detoks sokowy Gdynia

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Gdynia

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Gdynia

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Gdynii to

detoks sokowy Gdynia

Detoksykacja organizmu
To czego bardzo potrzebujemy! Nie dość, że w naszym organizmie jest wiele niepotrzebnych substancji, to dodatkowo utrzymują się bardzo długo. Co jakiś czas należy to naprawić i zmienić funkcjonowanie naszego organizmu.

detoks sokowy Gdynia

Nie ma skutków ubocznych
Bardzo dużo diet źle prowadzonych mogą doprowadzić do wielu, niekorzystnych skutków. Jeśli wykorzystujesz np. dietę paleo w niepoprawny sposób, bez dodatkowych badań, odczujesz to na swoim życiu lub zdrowiu. Dieta sokowa to prościzna, a w dodatku jest uniwersalna, nie ma co tutaj popsuć!

dieta sokowa Gdynia

Świeżutko i naturalnie
To potrzebujemy w czasach, kiedy wszystko ma więcej chemii niż tablica Mendelejewa. Dieta sokowa to soki stworzone z całkowicie świeżych warzyw i owoców, a dzięki właściwemu przechowywaniu, utrzymują one swoje lecznicze właściwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat diety sokowej? Przeczytaj nasz wpis o detoksie sokowym pt. “dieta sokowa”.

Jak cateringi dietetyczne przygotowują dietę sokową?

Wszystkie posiłki, które są przygotowywane przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które dowożą na teren miasta Gdynia, są przygotowywane na dzień przed dostarczeniem diety sokowej. Każdy z posiłków z pewnością są świeże i zawierają bardzo dużo witamin.
Wszystkie soki zawierają naturalnie hodowane warzywa i owoce i to jedyny składnik tego pysznego posiłku. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy czy innej chemii, która sprawi, że Twój organizm będzie jeszcze bardziej zatoksykowany.
Wszystkie cztery soki (czasem jeden sok jest zamieniany na zupę dla urozmaicenia) są zawsze bezpiecznie zamknięte, aby powietrze się do nich nie dostawało i są dostarczane w specjalnych mobilnych chłodniach. Nie może bowiem dojść do podgrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok będzie skiśnięty, a my będziemy mieć skutek trzech dni diety sokowej zaraz po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Gdynii czy innego miasta, ma profesjonalistów, którzy muszą wiedzieć jak tworzyć dietę sokową dla Ciebie. Istnieją tu bowiem pewne zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele różnych przepisów na dietę sokową i można podzielić je na cztery kolory – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Gdynia

Zielone

Popularne przekonanie, że zielony wiąże się bezpośrednio z warzywami jest bezpośrednio skorelowany, podobnie jest w przypadku diety sokowej. Bardzo dużo tutaj warzyw, ale znajdziemy tutaj także trochę owoców, ale tylko dla smaku. Naturalnie, zielone koktajle przygotowywane są z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla osób które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Gdynia

Pomarańczowe

Z czym kojarzy Ci się najbardziej pomarańczowy? Z.. pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W diecie sokowej o kolorze pomarańczowym, wykorzystuje się warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia i oczywiście imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Gdynia

Czerwone

Jak już było zielone, to musi też być czerwone 😉 Najpiękniejszy czerwony kolor uzyskamy dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Najczęściej podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Można też znaleźć soki w całości stworzone z czerwonych owoców, np. arbuz.

detoks sokowy Gdynia

Fioletowe

Do tej drużyny capacity rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest przede wszystkim z wiśni. To dzięki nimi soki warzywno-owocowe mają fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Można czasem natrafić na seler naciowy, który sprawia, że kwiat smaku jest taki że hohoho.

Wszystkie soki, które są tworzone przez cateringi dietetyczne, powinny być stworzone techniką cold press. Polega ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, dzięki czemu nie dochodzi realize utracenia naturalnych witamin i minerałów, a także ich zdrowotnych właściwości. Zrobienie koktajlu sokowego w sokowirówce powoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, a jest to bardzo niepożądane przy diecie sokowej. Nie otrzymamy wtedy po prostu efektów, które oczekujemy. Technika wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszelkie soki i zupy należy przechowywać w chłodnym miejscu, np. w lodówce i chronić przed wszelkimi promieniami słonecznymi. 

Uzależniony/a od papierosów?

Dobrze że nie od marichuaniny! Jeśli palisz fajury nałogowo, pamiętaj o tym, że po pierwsze to zdecydowanie najlepiej rzucić, a po drugie to palenie fajek opóźni działanie diety sokowej, a w dodatku nie będzie ona aż tak efektywna jak mogłaby być! Idealnym scenariuszem jest całkowite rzucenie lub chociaż zmniejszenie ilości palonych papierosów już na trochę przed dietą sokową do całkowitego minimum.

Nie z tego miasta? Popatrz na:

Ostatnia aktualizacja