Dieta sokowa Częstochowa

Szukasz diety sokowej w Częstochowie? Idealna decyzja! Detoks sokowy to bardzo popularna dieta w Twoim mieście, a wiele osób chce zamówić ją z dostarczeniem pod adres zamieszkania! Co ma w sobie takiego dieta sokowa, że wszyscy chcą jej spróbować?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Do Częstochowy dowożą:

detoks sokowy Częstochowa

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Częstochowa

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Częstochowa

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Częstochowie to głównie

detoks sokowy Częstochowa

Oczyszczanie organizmu
Bardzo tego potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest wiele toksyn, to w dodatku bardzo długo utrzymują się w nim. Co jakiś czas należy to naprawić i zmienić funkcjonowanie naszego organizmu.

detoks sokowy Częstochowa

Brak skutków ubocznych
Często źle przeprowadzone diety mogą doprowadzić do wielu, niekorzystnych skutków. Jeśli wykorzystujesz np. dietę sirtuinową w niepoprawny sposób, bez jakichkolwiek badań, możesz odczuć to na swoim życiu lub zdrowiu. Dieta sokowa jest na tyle łatwa i uniwersalna, że nie ma co tutaj zepsuć!

dieta sokowa Częstochowa

Świeżutko i naturalnie
To jest to, co potrzebujemy w czasach, gdy wszystko jest naszpikowane chemią. Dieta sokowa to soki stworzone ze świeżych warzyw i owoców, a w połączeniu z odpowiednim, utrzymują oneprozdrowotne właściwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat diety sokowej? Sprawdź nasz wpis o detoksie sokowym pt. “dieta sokowa”.

Jak cateringi dietetyczne przygotowują dietę sokową?

Każdy posiłek, który jest przygotowywany przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które dowożą na teren miasta Częstochowa, są przygotowywane dzień przed dostarczeniem diety sokowej. Wszystkie posiłki z pewnością są świeże i w swoim składzie posiadają bardzo dużą ilość witamin.
Wszystkie soki zawierają naturalnie hodowane warzywa i owoce i jest to jedyny składnik tych pysznych posiłków. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy czy innej chemii, która sprawi, że Twój organizm będzie miał jeszcze więcej toksyn.
Wszystkie cztery soki (czasami jeden sok jest zamieniany na zupę dla poczucia jedzenia prawdziwego posiłku) są zawsze bezpiecznie zamknięte, aby powietrze nie dostawało się do środka i są dostarczane w specjalnych mobilnych chłodniach. Nie może bowiem dojść do przypadkowego zagrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok będzie skiśnięty, a my będziemy mieć rezultaty trzech dni diety sokowej zaraz po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Częstochowy czy jakiegokolwiek innego miasta, ma profesjonalistów, którzy wiedzą jak przygotować dietę sokową dla Ciebie. Są tu bowiem pewne zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele przepisów na dietę sokową i dzieli się je na cztery kolory – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Częstochowa

Zielone

Popularne przekonanie, że kolor zielony wiąże się z warzywami jest nieodzowny, tak samo jest w diecie sokowej. Bardzo dużo tutaj warzyw, ale znajdziemy tutaj także trochę owoców, tylko i wyłącznie dla smaku. Zazwyczaj, zielone koktajle przygotowuje się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tych osób które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Częstochowa

Pomarańczowe

Z czym kojarzy Ci się najbardziej pomarańczowy? Z.. pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W diecie sokowej o kolorze pomarańczowym, wykorzystuje się warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia i oczywiście imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Częstochowa

Czerwone

Jak już było zielone, to musi też być czerwone 😉 Najlepszy czerwony kolor będziemy mieć dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Często podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Można też znaleźć soki w całości stworzone z czerwonych owoców, np. arbuz.

detoks sokowy Częstochowa

Fioletowe

Do tej drużyny talent rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest z wiśni. To one sprawiają, że soki warzywno-owocowe przyjmują fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Można czasem natrafić na seler naciowy, który sprawia, że kwiat smaku jest przecudowny.

Każdy z soków, które są przygotowywane przez cateringi dietetyczne, powinny być stworzone techniką cold press. Skupia się ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, dzięki czemu nie dochodzi reach utracenia naturalnych witamin i minerałów, a także ich właściwości. Przygotowywanie koktajlu sokowego w sokowirówce spowoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, co jest bardzo niepożądane przy diecie sokowej. Nie otrzymamy wtedy po prostu oczekiwanych przez nas efektów. Ze względu na technikę wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszystkie soki i zupy trzeba trzymać w chłodnym miejscu, np. w lodówce, a także chronić przed promieniami słonecznymi. 

Uzależniony/a od papierosów?

Dobrze że nie od hery! Jeśli palisz pety nałogowo, musisz pamiętać o tym, że po pierwsze to zdecydowanie najlepiej rzucić, a po drugie to palenie fajek opóźni działanie diety sokowej, a w dodatku nie będzie ona tak efektywna jak mogłaby być! Idealnym scenariuszem jest całkowite rzucenie albo chociaż ograniczenie ich już na kilka dni przed dietą sokową, a najlepiej do całkowitego minimum.

Nie z tego miasta? Popatrz na:

Ostatnia aktualizacja