Dieta sokowa Bydgoszcz

Jesteś zdecydowany zamówić detoks sokowy w Bydgoszczy? Idealna decyzja! Detoks sokowy to bardzo popularna dieta w mieście, z którego pochodzisz, a dużo osób chce zamówić ją z dowozem do domu! Przez co dieta sokowa jest taka popularna?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Do Bydgoszczy dowożą cateringi:

detoks sokowy Bydgoszcz

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Bydgoszcz

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Bydgoszcz

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Bydgoszczy to

detoks sokowy Bydgoszcz

Oczyszczanie organizmu
To czego bardzo potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest wiele niepotrzebnych substancji, to w dodatku bardzo długo zatrzymują się w nim. Co jakiś czas trzeba to poprawić i wyregulować działanie naszego organizmu.

detoks sokowy Bydgoszcz

Nie ma skutków ubocznych
Często źle przeprowadzone diety mogą doprowadzić do wielu, niekorzystnych skutków. Jeśli przeprowadzisz np. dietę na cholesterol w niepoprawny sposób, bez dodatkowych badań, odczujesz to na swojej jakości życia. Dieta sokowa to prościzna, a w dodatku jest uniwersalna, nie ma co tutaj popsuć!

dieta sokowa Bydgoszcz

Świeżutko i naturalnie
Tego potrzebujemy w czasach, kiedy wszystko ma więcej chemii niż tablica Mendelejewa. Dieta sokowa to soki stworzone ze świeżych warzyw i owoców, a dzięki właściwemu przechowywaniu, utrzymują one swoje lecznicze właściwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat diety sokowej? Sprawdź nasz wpis o detoksie sokowym pt. “dieta sokowa”.

W jaki sposób cateringi dietetyczne przygotowują dietę sokową?

Wszystkie posiłki, które są przygotowywane przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które dowożą na teren miasta Bydgoszcz, są przygotowywane na dzień przed dostawą diety sokowej. Każdy z posiłków z pewnością są świeże i posiadają bardzo dużą ilość witamin i minerałów.
Wszystkie soki zawierają naturalnie hodowane warzywa i owoce i jest to jedyny składnik tego pysznego posiłku. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy smaku czy innej chemii, która sprawi, że Twój organizm będzie miał jeszcze więcej toksyn.
Wszystkie cztery soki (czasem jeden posiłek w postaci soku jest zamieniany na zupę dla urozmaicenia) są zawsze szczelnie zamknięte, aby powietrze się do nich nie dostawało i są dostarczane w niskiej temperaturze. Nie może bowiem dojść do zagrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok będzie skiśnięty, a my będziemy mieć skutek trzech dni diety sokowej już po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Bydgoszczy czy innego miasta, zatrudnia profesjonalistów, którzy muszą wiedzieć jak tworzyć dietę sokową dla Ciebie. Są tu bowiem zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele różnych przepisów na dietę sokową i można podzielić je na kilka kolorów – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Bydgoszcz

Zielone

Normalne przekonanie, że zielony wiąże się z warzywami jest bezpośrednio skorelowany, tak samo jest w diecie sokowej. Bardzo dużo tutaj warzyw, ale znajdziemy tutaj także trochę owoców, ale tylko dla smaku. Normalnie, zielone koktajle przygotowywane są z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tygrysków, które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Bydgoszcz

Pomarańczowe

Z czym kojarzy Ci się najbardziej pomarańczowy? Z.. pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W diecie sokowej o kolorze pomarańczowym, wykorzystuje się warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia i oczywiście imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Bydgoszcz

Czerwone

Skoro gramy w zielone, to gramy też w czerwone 😉 Najpiękniejszy czerwony kolor będziemy mieć dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Często podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Są tutaj także soki w całości stworzone z czerwonych owoców, np. arbuz.

detoks sokowy Bydgoszcz

Fioletowe

Do tej drużyny gift rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest przede wszystkim z wiśni. To dzięki nimi soki warzywno-owocowe przyjmują fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Czasem trafimy na seler naciowy, dzięki któremu kwiat smaku jest przecudowny.

Każdy z soków, które są tworzone przez cateringi dietetyczne, powinny być stworzone techniką cold press. Polega ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, które nie pozwalają utracić naturalne witaminy i minerały, a także ich zdrowotnych właściwości. Zrobienie koktajlu sokowego w sokowirówce powoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, a jest to bardzo niepożądane w diecie sokowej. Nie będziemy mieć wtedy po prostu oczekiwanych przez nas efektów. Ze względu na technikę wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszelkie soki i zupy należy trzymać w zimnym miejscu, np. w lodówce i chronić przed promieniami słonecznymi. 

Jesteś uzależniony/a od nikotyny?

Dobrze że nie od LSD! Jeśli palisz papierosy nałogowo, pamiętaj o tym, że po pierwsze to zdecydowanie najlepiej rzucić, a po drugie to palenie fajurek opóźni działanie diety sokowej, a w dodatku nie będzie ona tak efektywna jak mogłaby być! Idealnym scenariuszem jest rzucenie lub chociaż ograniczenie ich już na trochę przed dietą sokową do całkowitego minimum.

Nie z tego miasta? Popatrz na:

Ostatnia aktualizacja