Dieta sokowa Białystok

Jesteś zdecydowany zamówić detoks sokowy w Białymstoku? Idealna decyzja! Dieta sokowa to bardzo popularna dieta w mieście, z którego pochodzisz, a wiele osób zamawia ją z dowozem do domu! Przez co dieta sokowa jest taka popularna?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Do Białegostoku dowożą:

detoks sokowy Białystok

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Białystok

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Białystok

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Białymstoku to głównie

detoks sokowy Białystok

Detoksykacja ciała
Bardzo tego potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest bardzo dużo toksyn, to dodatkowo bardzo długo zatrzymują się w nim. Raz na jakiś czas trzeba to poprawić i wyregulować funkcjonowanie naszego organizmu.

detoks sokowy Białystok

Bez skutków ubocznych
Często źle przeprowadzone diety mogą doprowadzić do wielu, niekorzystnych skutków. Jeśli wykorzystujesz np. dietę na cholesterol w niepoprawny sposób, bez dodatkowych badań, możesz odczuć to na swoim życiu lub zdrowiu. Dieta sokowa to prościzna, a w dodatku jest uniwersalna, nie ma co tutaj zepsuć!

dieta sokowa Białystok

Świeżutko i naturalnie
To jest to, co potrzebujemy w czasach, kiedy wszystko ma więcej chemii niż tablica Mendelejewa. Dieta sokowa to soki stworzone z całkowicie świeżych warzyw i owoców, a w połączeniu z odpowiednim, utrzymują one swoje lecznicze właściwości.

Więcej o diecie sokowej? Sprawdź nasz wpis o detoksie sokowym pt. “dieta sokowa”.

W jaki sposób cateringi dietetyczne tworzą dietę sokową?

Każdy posiłek, który jest przygotowywany przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które przywożą na teren miasta Białystok, są pakowane na dzień przed dostarczeniem diety sokowej. Każdy z posiłków z pewnością są świeże i posiadają bardzo dużo witamin i minerałów.
Każdy sok zawiera naturalnie hodowane warzywa i owoce i jest to jedyny składnik tego pysznego posiłku. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy czy innej chemii, która sprawi, że Twój organizm będzie jeszcze bardziej zatoksykowany.
Wszystkie cztery soki (czasem jeden sok jest zamieniany na zupę dla urozmaicenia) są zawsze bezpiecznie zamknięte, żeby powietrze się do nich nie dostawało i są dostarczane w mobilnych lodówkach. Nie może bowiem dojść do podgrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok będzie skiśnięty, a my będziemy mieć rezultaty trzech dni diety sokowej zaraz po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Białegostoku czy innego miasta, zatrudnia profesjonalnych dietetyków, którzy wiedzą jak tworzyć dietę sokową dla Ciebie. Istnieją tu bowiem pewne zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele różnych przepisów na dietę sokową i dzieli się je na cztery kolory – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Białystok

Zielone

Normalne przekonanie, że zielony wiąże się z warzywami jest nieodzowny, tak samo jest w diecie sokowej. Bardzo dużo tutaj warzyw, ale można także znaleźć tutaj trochę owoców, ale tylko dla smaku. Normalnie, zielone koktajle przygotowuje się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tygrysków, które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Białystok

Pomarańczowe

Pomarańczowy kolor najbardziej kojarzy się z… pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W ramach detoksu sokowego o kolorze pomarańczowym, wykorzystuje się warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia no i imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Białystok

Czerwone

Jak już było zielone, to musi też być czerwone 😉 Najlepszy czerwony kolor będziemy mieć dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Często podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Są tutaj także soki w całości stworzone z czerwonych owoców, np. arbuz.

detoks sokowy Białystok

Fioletowe

Do naszych aptitude rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest z wiśni. To dzięki nimi soki warzywno-owocowe przyjmują fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Czasem trafimy na seler naciowy, który sprawia, że kwiat smaku jest taki że hohoho.

Wszystkie soki, które są tworzone przez cateringi dietetyczne, powinny być wykonywane techniką cold press. Polega ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, dzięki czemu nie dochodzi get utracenia naturalnych witamin i minerałów, a także ich zdrowotnych właściwości. Przygotowywanie koktajlu sokowego w sokowirówce spowoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, co jest bardzo niepożądane przy diecie sokowej. Nie będziemy mieć wtedy po prostu oczekiwanych przez nas efektów. Ze względu na technikę wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszelkie soki i zupy trzeba trzymać w chłodnym miejscu, np. w lodówce i chronić przed promieniami słonecznymi. 

Uzależniony/a od nikotyny?

Dobrze że nie od LSD! Jeśli palisz papierosy nałogowo, musisz pamiętać o tym, że po pierwsze to najlepiej rzucić, a po drugie to palenie fajek opóźni działanie diety sokowej, a w dodatku nie będzie ona tak efektywna jak mogłaby być! Najlepszym scenariuszem jest całkowite rzucenie lub chociaż zmniejszenie ilości palonych papierosów już na trochę przed dietą sokową, a najlepiej do całkowitego minimum.

Nie jesteś z tego miasta? Popatrz na:

Ostatnia aktualizacja